Dopis generálního manažera


Začátek jarního období je zde, počasí je teplé a my máme lepší náladu. To všechno nás naplňuje očekáváním uskutečnění našich plánů na příští měsíce. Synergy stále roste jako elitní světová společnost, která se zabývá zdravím. Jsem rád, že jsem součástí tohoto růstu a také že v České republice tvoříme takový skvělý tým.

Rok 2016 jsme začali vzrušujícími setkáními Kickoff v celé Evropě, včetně nezapomenutelného setkání v Brně. V únoru jsme nadšeně přivítali Body Prime, nový výrobek Synergy, který dále posiluje růst společnosti. V prvních dvou měsících roku 2016 jsme měli v České republice mnoho členů týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors Club a v únoru jsme s radostí ocenili první distributory, kteří se zakvalifikovali do Go Elite. Zvláště bych chtěl poblahopřát Zdeňkovi a Martině Sládkovým a Petrovi Majerovi za jejich výsledky!

V březnu jsme vstoupili na novou úroveň! Nyní mohu vybídnout každého člena týmu, aby využil nejnovější akci, která umožnuje získat členům týmu, kteří se zakvalifikují do Elite Honors Club, 100 euro! Tato akce je prodloužená až do května, takže vynaložte veškeré úsilí a uspějte, tím se stanete součástí tohoto fantastického programu! Také pamatujte, že za každý dosažený stupeň v měsíci dubnu získáte vstupenku zdarma na setkání při příležitosti 3. výročí Synergy v Polsku. Zde se také můžete osobně setkat se zakladatelem Synergy Danem Higginsonem a rovněž získat ceny – tj. naše výrobky.

Protože Synergy stále roste, jsem neuvěřitelně rád, že součástí týmu v České republice jsou tací lidé, kteří takto tvrdě pracují. Vaše vytrvalá snaha postoupit výš je důvod, proč náš trh vypadá tak slibně.

Doufám, že sdílíte mé nadšení a můžete to dokázat svou účastí v roce 2016 na setkáních Synergy. Tato setkání poskytují bohaté možnosti naučit se něco nového a doufám, že každý z Vás se bude snažit, aby se tam mohl dostavit. Jedna z nejdůležitějších akcí v Evropě je nadcházejíci Team Manager Academy. Pokud ještě nejste zakvalifikovaní, právě teď je čas splnit tento cíl. Máte čas do 31. května. Chtěl bych zde vidět zastoupený český tým, proto s chutí do práce! Také si nezapomeňte koupit lístky na Summit 2016 ve Vídni, pokud je ještě nemáte.

Podrobnosti o tomto setkání a mnohem více můžete najít v novém evropském kalendáři. Doporučuji Vám ho navštěvovat pravidelně. Zde je možné nalézt plánovaná setkání v celé Evropě. Navíc sami můžete nahlásit Vámi pořádané setkání, školení nebo jinou akci a sdílet tuto informaci s ostatními z  týmu. Oznámením své akce umožníte ostatním distributorům, aby se o ní dozvěděli a aby si mohli na ni udělat čas.

Pro oznámení své akce, klikněte zde>>>

Je pro mě ctí pracovat s takovým skvělým a nadaným týmem lidí v České republice. Těším se, že zakončíme tento rok úspěšně a doufám, že každý z nás poroste jak osobně, tak v podnikání se Synergy.

Děkuji Vám všem za těžkou práci a obětavost! Přeji Vám krásné jaro! Postarejme se, aby zbytek roku 2016 byl nezapomenutelným!

Radek Baszynski
Generální manažer pro Polsko a Českou republiku 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us