Pravidla komunikace beze strachu by Peppe Lucio, Pearl Executive


Lidé z celé Evropy vždy se mě ptají na tajemství mého úspěchu v sít´ovém marketingu. Moje odpověď je jednoduchá a vždy stejná: duplikace. Jak duplikovat? Každý den zapojovat lidi, mluvit se zaujetím, a nikdy nepřestavat dělat alespoň jednu z těchto věcí.

Načit se jak kontaktovat lidi a jak s nimi mluvit je nejtěžší část tohoto podnikání. Jakmile zjistíte jak navázat kontakt s ostatními, všechno ostatní přijde velice snadno.

Nebojte se
Sdílení možnosti Synergy s ostatními je naším hlavním cílem. Chceme-li změnit něčí život musíme se naučit jak se nebát a otevřet ústa.

Pokud opravdu věříte v to, co děláte, mělo by být pro Vás snadné přiblížit se k někomu a říct: "Ahoj, jak se máš? Chci s tebou mluvit o skvělém projektu, na kterým pracuju se speciální společnosti, a chci poprosit o 15-20 minut tvého času."

Lidé, se kterými budete mluvit, musí cítit Vaši energii. Musíme nejen udělat nábor, ale také postavit něco, co bude trvát. Musíme to dělat každý den a vždy si uvědomit co funguje, a co ne.

Buďte připravení mluvit
Bez ohledu na to, kde jste, v baru, ve vlaku, v posilovně nebo na pochůzkách, musíte být připravení zapojit někoho do rozhovoru o Synergy. Člověk nikdy neví kdy najde obchodního partnera, kterého hledal -možná ještě dnes? Pokud nebudete zapojovat lidi kolem sebe, můžete přijít o velkou příležitost.

Já neustále cestuju a každý den se nacházím mezi novými tvářemi. Často mluvím s osobou, vedle které sedím ve vlaku, o tom, že jedu na schůzku ohledně výjimečné obchodní příležitosti. Dávám ji svoji vizitku a ptám se zda můžu poslat pár brožur a vzorků výrobků do její domova, a poté navázat s ní kontakt. Růst ve Vašem podnikání začíná slovy "Dobrý den."

Mějte smysluplné konverzace
Mnoho z mých kolegů dělají tu chybu, že začínají rozhovory mluvením o produktech. Člověk, kterému hned navrhujete produkty téměř vždy řekně, že nemá o ně zájem nebo že používá jinou řadu výrobků. To je místo, kdy konverzace se dostane do slepé uličky.

Místo toho byste měli začít svůj rozhovor vysvětlením, že společnost Synergy WorldWide má moc změnit jejich život. Čas na představení produktů budete mít později. Řekněte Vašemu kontaktu, že pracujete na projektu, který může zlepšit jejich život. Je to skutečná příležitost, ne jen další společnost, která chce z lidí vytahovat peníze. Když jim ukážete, že jste v podnikání, které pomáhá lidem dosáhnout velikosti, zjistíte, že začnou Vás napjatě poslouchat.

Pak byste měli položit otázku, co by chtěli získat kromě příležitosti. Musíme být odborníkem na představení si , jaké to je v botách jiných lidi. Pokud chceme mít dobré spojení s našimi kontakty, musíme probudit jejich srdce, myšlenky a vášeň; určitě se k nám připojí. Dokážeme-li jim pomoct určit oblasti jejich života, které by se mohly zlepšit pomoci Synergy příležitosti, začnou vnímat největší cíl Synergy WorldWide -zanechání odkazu.

Snad nejvíce působivá věc, kterou můžete sdílet s potenciálním distributorem je Vaš vlastní příběh o úspěchu, včetně toho, co jste dělali před vstupem do Synergy WorldWide a jaká zlepšení byla provedena od té doby. Trenujte vyprávění Vašeho příběhu během 1-2 minut. Lidébudou mít větší motivaci, aby se dozvěděli více, pokud existuje důkaz, že tato příležitost byla dobrá pro Vás.

Životy měníme přede vším prostřednictvím finanční svobody. Produkt je motor, který nám umožňuje získat finanční svobodu. Než prodáme produkt, prodáváme způsob života s neomezenými možnostmi.

Nikdy nepřestavejte vyhledávat
Představte si, že jdete po přeplněném chodníku hned vedle rušné ulice a Vaš syn je těsně za Vámi. Dívate se zpět a nemůžete ho najít. Myslíte si: mám pokračovat v chůzi? Samozřejmě že ne. Okamžitě začněte ho hledat. Děláte vše, co je ve Vašich silách, abyste ho našli. Se stejným odhodláním musíme pracovat v našich Synergy podnikání.

Často slepě bloudíme ve vlastním životě, a snažíme se jen dostat přes dny. Většina lidí si nechá život proklouznout mezi prsty. Mají sny, ale jejich dosažení není možné, protože nemají síly nebo prostředky aby to udělali. Nikdy nezapomínám říct novým kontaktům že aby získali to, co chtějí v životě, teprve se sami musí změnit. Chci, aby lidé znovu sníli. Žijeme ve světě, kde není místo na sny, a chceme aby lidé věděli, že máme nástroje, které jim pomohou snít znovu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us