Závodnice v skoku do dálky zařazená v mezinárodní klasifikaci se spoléhá na e9 a Pro Argi-9+

Seznám sportovních úspěchu Niny Djordjevič je, mírně řečeno, rozsáhlý. Své nadaní objevila ve věku devíti let, když začala trénovat s atletickým týmem. Měla přirozený talent.


Její výkony byli závratné a dřív než to poznala závodila ve finále Mistrovství Světa Juniorů. Získala bronzovou medaili v skoku do dálky na Letních olympijských hrách mládeže a pak se stála držitelkou plného stipendium pro člena atletického týmu Kansas State University.

Její výkony pořad stoupají a seznám sportovních úspěchů, kterých dosáhla ve skoku do dálky je skoro příliš dlouhý abychom jmenovali je všechny:

finále v skoku do dálky na Mistrovství Evropy v lehké atletice v Curychu, rok 2014
12. místo na halovém Mistrovství Evropy v lehké atletice v Praze, rok 2015
Mistrovství Slovinska ve skoku do dálky
4. místo na Mistrovství NCAA
dvakrát získala čestný název American Athlete v soutěži All-American pro sportovce amatéry
stříbro na atletickém mistrovství 12 největších amerických univerzit (Big 12)
je stále držitelkou rekordu Kansas State University ve skoku do dálky
nejlepší sportovec roku 2011 mezi studenty univerzity Kansas
vyvolena do týmu nejlepších studentů-sportovců ve Spojených státech

Nina se seznámila s výrobky Synergy díky přítelkyni, která se spolehla na Synergy když se chtěla vrátit ke své kondici po těhotenství. Protože její přítelkyně je lékařkou Nina se rozhodla, že může tímto výrobkům důvěřovat. Začala přijímáním výrobků systému V3 – ProArgi-9+, Mistify a Phytolife a, jak říká, nebylo to dlouho co zjistila, že mají pozitivní účinek na její zdraví.

Nyní  se pevně spoléhá na e9 a ProArgi-9+. Oceňuje v nich to, že dávají silné zvýšení energie v té nejnutnější chvíli a stále zlepšují její celkový zdravotní stav díky svým vysoce kvalitním složkám. Mistify a Phytolife jsou také základem Ninina jídelníčku protože jejich účinné složky mají podíl na celkově dobrém stavu Niny. Po úrazu chodidla Nina pravidelně  přijímá výrobky Synergy aby pomohly rekonvalescenci nohy.

Nina plánuje zúčastnit se Olympijských her a Halových mistrovství světa a určitě chce aby dosáhnout tohoto cíle jí pomohly výrobky Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us