Tanečnice přidává enrgii svým pohybům díky produktům Synergy


Když jí bylo  21, Harriet Rautio,  Člen Synergy týmu změnila úplně všechno ve svém životě ve Švédsku, kde chodila do taneční školy a přestěhovala se do New Yorku aby posunula svůj taneční trénink na novou úroveň.

I když se odstěhovala daleko od své rodiny a domova ve Finsku, byla nadšená, a  Broadway Dance Center se jí stal novým domovem. Ted´ pokračuje ve studiu různých tanečních stylů na Broadway Dance Center a do budoucna má plány stát se profesionální tanečnice na Broadwayu.  Harriet má také sen že bude součástí mezinárodního týmu současného tance.

Po šesti letech trenování krasobruslení Harriet byla připravena zkusit něco nového, a  je to důvod, proč si vzala první taneční lekci když jí bylo 11. Hned zjistila, že tanec je její velkou vášní, a v deseti letech začala trenovat  20 hodin týdně, aby zlepšila své umění. Během své  taneční kariéry, Harriet strávila většinu času na  rozvíjení svých dovednosti v baletu, jazzu, moderním tanci a salse, a nedávno měla příležitost je ukazat  během New York Dance Parade.

"Miluji pocit, který mám z tance," řekla Harriet. "Není nic lepšího než  to, když vejdete sami do prázdného ateliéru, zapnete hudbu, která Vás inspiruje, a ztrácíte se v pohybu."

Když Váš život se točí jen kolem jídla, dýchání a tance může být vyčerpávající. Ale Harriet si našla způsob, jak vydržet i když svaly pořád pracují a musíte maximálně využít každou výuku nebo školení. Díky ProArgi-9 + a E9, které bere před  cvičení, i nejnáročnější dny jsou zvládnutelné. Nejen její fyzické výkonnosti  jsou posíleny ale také i  její ostražitost.

Tanec je fyzicky mnohem náročnější než někteří mohou si myslet, že je, "řekla Harriet. "Musím se ujistit, že nebudu mít žadné zranění. Je to snadné vytáhnout svaly, pokud nejsou dostatečně zahřáté a stejně snadně můžete vyčerpat Vaše tělo tím, že nebudete mu dávat dobrou výživu.”

Harriet začala používat náhradu stravy  SLMsmart hned po uvedení produktu v říjnu 2014 a byla jedním z prvních sportovců, kteří informovali Synergy WorldWide, že používají tento výrobek pro sportovní podporu. Náhrada stravy SLMsmart je pro Harriet  ideální nápoj po celém dni cvičení piruetů a plié.

Ráda sdělují produkty Synergy s těmi, o kterých vím, že je potěsí, "řekla Harriet. "Vím, že je spousta lidí, včetně tanečníků, kteří patrají po takových výsledcích, kterých já jsem dosahla díký těmto produktům.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us