Květen 2015 Uznání

pátek, června 12, 2015


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen květen! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v květen


Team Manager
Ian Smith (United Kingdom) Nicola Hok (United Kingdom)

Team Leader
Clare Davison (United Kingdom) Mathilde Barbier (United Kingdom) Steven J. Innes (United Kingdom) W.b.f. Enterprises (Ireland) Liz James (United Kingdom) Siggadora Matthíasdottir (Iceland) Sascha Holler (Austria) Dr. Anthony Oketah (Ireland)

Gold
Mikael Palm (Sweden)
Shona Bradbury (United Kingdom)
W.b.f. Enterprises (Ireland)
Liz James (United Kingdom)
Siggadora Matthíasdottir (Iceland)
Sascha Holler (Austria)
Dr. Anthony Oketah (Ireland)
Frithjof Tøsdal (Norway)

Silver
Agata  Barzal (Norway)              
Tmi Karhupale (Finland)              
Evamaria Fransiska Friede (Germany)                    
Shona Bradbury (United Kingdom)                          
Eli Berg (Norway)                        
Filip Urbańczyk (Poland)              
Britt-marie Edstam Karlsson (Sweden)    
Steve And Justine Marriage (United Kingdom)                    
Pirjo Kankaanpää (Finland)                        
Ida Børrestad Eriksen (Norway)              
Stine Hagen (Norway)                
Birthe Hjertholm (Norway)                        
Hege Mari Finnanger (Norway)                
Frank Hesse (Germany)              
Dr. Anthony Oketah (Ireland)                    
Thor Stang (Norway)                  
Frithjof Tøsdal (Norway)

Bronze
Stephan Abicht (Germany)                        
Ray Smith (United Kingdom)                    
Eric Montgomery (Ireland)                        
West Coast Information Network Oy (Finland)                  
B.d. Electrical Ltd (Ireland)                        
Artur Pająk (Poland)                    
Rosie  Spence (United Kingdom)              
Kevin Gallagher (Ireland)            
Eino Viitala (Finland)                    
Barbara Martinovic (Austria)            
Barbara Kayser (Germany)                        
Andrea Isolfsdottir (Iceland)                    
Simon Euler (Germany)                
Birna Melsted (Iceland)          
Lynne And Martin Davies (United Kingdom)                        
Sirpa Kokkala-laakso (Finland)                  
Diana Menzies Smith (United Kingdom)                
Sarah Euler (Germany)                
Marilu Carreira (Norway)                          
Tracey Withers (United Kingdom)                          
Frank Hesse (Germany)              
Adelheid Holler (Austria)            
Marysol Rodriguez Tosne (Spain)            
Christoph Holler (Austria)                          
Marcella Saracco (Italy)              
Dr. Anthony Oketah (Ireland)                    
Giuseppe Minguzzi (Italy)            
Roar Stang (Norway)                  
John Mccabe (Ireland)                
Oscar Martinez Cuadros (Spain)              
Joy Mathabo Olifant (United Kingdom)                
Andreas Radakovits (Austria)                    
Sanja & Werner Koenig (Austria)

Star
David Booth (United Kingdom)                
Raija Happonen (Finland)                          
Jacqui Carleton (United Kingdom)                          
Claudia Kalina-wunsch (Austria)              
Ray Smith (United Kingdom)      
Lucyna Cecula (Poland)              
Eric Montgomery (Ireland)                        
Ewa i Bogusław Borowski (Poland)                      
Ulla Nurmi (Finland)                    
Anne-maria Hästbacka (Finland)              
Simon Karlsson (Sweden)                          
Alessandro Bonvecchi (Italy)                    
Ann Parker (United Kingdom)    
Iwona Pająk (Poland)                  
Sandra Kürbis- Edzards (Germany)                          
Janusz Czeszejko (Poland)                          
Jaakko Ja Mari Viima (Finland)                  
Maria Całka (Poland)                  
Loove Pettersson (Sweden)                      
Remigiusz Podebski (Netherlands)                          
Violaine Dily Duguet (United Kingdom)                                
Samantha Holman (United Kingdom)      
Colm Furey (Ireland)                    
Mette Skuterud (Norway)                          
Barbara Martinovic (Austria)
Lilja Palsdottir (Iceland)          
Barbara Kayser (Germany)                        
Andrea Isolfsdottir (Iceland)                                    
Irene Tauriainen (Finland)                          
Carsten Schumacher (Germany)              
Oli Johannesson (Iceland)                                        
Birna Melsted (Iceland)          
Sirpa Kokkala-laakso (Finland)                  
Susanne Nagl (Austria)                
Diana Menzies Smith (United Kingdom)                                
Igor Pekica S.p. (Slovenia)                        
Aldís Ívarsdóttir (Iceland)                                          
Nina Merete Bruaas (Norway)                  
Frank Hesse (Germany)              
Elisa Orrù (Italy)            
Kristiina Niskanen (Finland)                      
Nettan Gunnarsson (Sweden)          
Christoph Holler (Austria)                          
Marja Liisa Knuuttila (Finland)                  
Michelle Karaica (Germany)                      
Odd Arild Engh (Norway)                          
Lari Salama (Finland)                    
Agnethe Stordalen Kværne (Norway)                    
Dr. Anthony Oketah (Ireland)                    
Przemysław Nysztal (Poland)                    
Gunn Johansen (Norway)                          
Astrid Bardgard (Norway)                          
Giuseppe Minguzzi (Italy)
Rosauro Capacci (Italy)              
Gunnstein Garmann (Norway)                  
Francesco Bazzacco (Italy)                        
Jesus Hernandez Valverde (Spain)                          
Lill Løknes (Norway)                    
Leila Ja Jorma Piilonen (Finland)              
Jan Iden (Norway)                        
Joy Mathabo Olifant (United Kingdom)                                
Thina Fossen (Norway)                
Andreas Radakovits (Austria)                    
Anneli, Paul Vivlen (Sweden)        
Heidrun Sigurdardottir (Iceland)                              
Trine Lise Grieg (Norway)                          
Emely Fallarcuna Vergara (Italy)              
Saara Mörsky (Finland)              
Alessandra Brera (Italy)              
Chafika Bouchrit Bilal (Spain)                    
Marizel Marfa Tinga (Italy)                        
Sanja & Werner Koenig (Austria)              
Juha Hannuksela (Finland)                        
Diosdado & Tess Lariosa (United Kingdom)                                        
Otmar Illedits (Austria)                
Rudolf Trimmel (Austria)            
Monika Feldmann (Germany)                    
Liliana Ruocco (Italy)


*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku květen 2015

Nejlepší naboráří v květen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 17
Dr. Anthony Oketah (Ireland) - 17
Corinna Froewein (Austria) - 14
Roman Tanzler (Austria) - 8
Leila Pilonen (Finland) - 8
Kjersti Aas (Norway) - 7
Karl Tappauf (Austria) - 6
Siggadora Matthíasdottir (Iceland) - 6
Diosdado & Tess Lariosa (United Kingdom) - 6
Cristina Cabanero & Luis Quesada (Spain) - 6
Giada Metz (Italy) - 5
Agata Barzal (Norway) - 5
Thor Stang (Norway) - 5
Peter Ludwig (Austria) - 5
Arne Erik & Unni Steig (Norway) - 5
Sandra Kurbis-Edzards (Germany) - 5
Pilej Bostjan (Slovenia) - 5
Mari-Louise Strandberg (Finland) - 5

Top Týmoví Bildři v květen 
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 10
Alois Proskovits (Austria) - 13
Manfred Kelbic (Austria) - 12
Helmut Jelinek (Austria) - 8
Sabine Feitl (Austria) - 5
Maria i Marek Amrosz (Poland) - 5
Christian Petritsch (Austria) - 4
Margit Haidner (Austria) - 4
Maria Proskovits (Austria) - 4
Corinna Froewein (Austria) - 3
Guenter Schramik (Austria) - 3
Maurizio Biasci (Italy) - 3
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norway) - 3

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.