Synergy gratuluje novému držiteli Pearl ExecutiveS opravdovým vzrušením Vám chceme představit prvního Člena týmu z Itálie, který dosáhl hodnosti Pearl Executive. Od svého příhodu do Synergy v únoru 2014 Giuseppe Lucio jde cestou brilantních úspěchů. Stanovil první rekord společností když během prvního týdne dosáhl Manažera Týmu a od té doby byl nezastavitelný.

Potom, co se Peppe zúčastnil své první Akademie Týmových manažerů a Legacy Retreat, jeho pohybová energie stále nabírala rychlostí, což mu umožnilo získaní Pearl Executive v únoru 2015. Peppe dosáhl toho milníku díky tomu, že se zaměřil přede vším na budovaní týmu a pomoct v dosažení úspěchu. Jeho neústupná snaha nasadila tempo pro italské Členy týmu, kteří, inspirovaní Pepovou vytrvalou etikou práce a obětavou oddaností, převzali prvenství na evropském trhu. Vedoucí tým Synergy je zaujatý Pepovou vášní a energii. Peppe ztělesnil mnohé z hodnot, kterými žije rodina Synergy a které navazují na ideál „Zanechej svůj vzkaz”.

Cítíme se opravdu vyznamenaní, že Peppe je členem našeho týmu a doufáme, že jeho příběh povzbudí Členy týmu po celém světě aby mířili vysoko a uvědomili si, že neexistují meze úspěchu který můžete dosáhnout se Synergy!

Pro podrobností toho příběhu klikněte ZDE. Najděte tam článek o posledních Pepových výkonech v čísle z března 2015 časopisu Legacy eMagazine.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us