Sklad v Nizozemsku urychlí zpracovávání zásilek!

Tisíce objednávek každý měsíc jsou realizovaný přes sklad v Nizozemsku a jsme se snažili zlepšit plán jejich automatického zpracovávání , který zajistí dodávání Vašich produktů v o polovinu kratším čase než ten, který systém vyžadoval předtím. Vytvořením nového plánu zásilek pro každou zemi, obsluhovánou přes sklad v Nizozemsku, budeme mít větší počet dnů, během kterých zásilky měly by být odeslany , a dáme zaměstnancům skladu více času na včasné doručení Vašich objednávek.

Pokud jste Členem týmu nebo zákazníkem kterého objednávky jsou zpracováváné ve skladu v Nizozemsku do 1., 5., 10., 15. nebo 20. dne měsíce, může být Vaše objednávka zpracována jeden nebo dva dny po  původně naplánováném termínu. Tato změna nabývá účinnosti 1.4.2015.

Podívejte se na následující plan a  zjistite, kdy bude Vaše zásilka zpracována každý měsíc  ve srovnání se starým přepravním plánem. Například, pokud bydlite v České republice a zásilky,  podle starého plánu, máte naplánované do 20. dne každého měsíce - nyní Vaše zásilky budou zpracovány a odeslány do 19. dne měsíce. Data doručení ostatních zásilek zůstanou stejná.

Česká republika - nové datumy dodání

Staré datum dodání: 1st
Nové datum dodání: 1st

Staré datum dodání: 5th
Nové datum dodání :5th

Staré datum dodání: 10th
Nové datum dodání: 10th

Staré datum dodání: 15th
Nové datum dodání: 15th

Staré datum dodání: 20th
Nové datum dodání: 19th

Jsme nadšení počtem zásilek, které jsou zasílány přes sklad v Nizozemsku, a které nás motivovaly abychom přehodnotili naše systémy a přizpůsobili se  vysokému počtu objednávek. Děkujeme Vám za Vaši spolupráci!

Pro více informací o úpravách harmonogramu zásilek na jiných trzích navštivte blog odpovídající dané zemi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us