Jak probíhá kvalifikace do Legacy Retreat?

čtvrtek, března 12, 2015

Do Legacy Retreat 2016 zbývá už miň než 12 měsíců a proto chceme Vám pomoct si naplánovat jak se tam dostat. První a nejdůležitější krok během kvalifikace je uvědomit si proč opravdu se chcete přihlásit.

Zda se kvalifikujete poprvé, nebo jste už absolvovali Legacy Retreat a hledáte možnost jak se zúčastnit této akce ještě jednou, přihlášení je jednoduché. Zde uvádíme podmínky, jaké musíte splnit abyste se mohli přípojit ke Synergy na ostrově Kona – všechny výdaje budou Vám zaplacený.

Kvalifikace poprvé

Členové týmu, kteří se chtějí kvalifikovat poprvé musí získat celkově 10 legacy bodu . Body můžete začít sbírat když dosáhnete hodnosti Team Director a přenášejí se na další rok. Klikněte zde a přečtěte si detaily pro debutující.

Kvalifikace podruhé

Pokud jste se kvalifikovali do Legacy Retreat a zúčastnili jste se jej v minulosti jenom jednou tak se ya následujících podmínek můžete kvalifikovat podruhé do Legacy Retreat na ostrově Kona pokud je ovšem splníte v kvalifikačním období 2015:

  • udržíte svou nejvyšší vedoucí hodnost 3 z 12 měsíců
  • postoupíte do vyšší vedoucí hodnosti

Příklad č. 1

Svého prvního Legacy Retreat jse se zúčastnil jako Team Elite. Abyste byli kvalifikován do Kony musíte získat titul Pearl Executive během kvalifikačního období 2015.

Přiklad č. 2

Svého prvního Legacy Retreat jste se zúčastnil jako Pearl Executive. Abyste se kvalifikoval do Kony si musíte udržet titul Pearl Executive 3 z 12 měsíců nebo získat povýšení nejméně do Emerald Executive během kvalifikačního období 2015.Kvalifikace potřetí a víc

Pokud jste se kvalifikovali a zúčastnili Legacy Retreat víc než jednou, můžete se kvalifikovat do Legacy Retreat v Koně pokud splníte jednu z následujících podmínek:

  • udržet svou nejvyšší hodnost nejméně 4 z 12 měsíců
  • získat vyšší hodnost

Příklad

Kvalifikoval jste se a zúčastnil jste se Legacy Retreat v roce 2012 jako Team Director. V roce 2013 jste získal povýšení do Pearl Executive, což Vám umožnilo rekvalifikaci a zúčastnění se Legacy Retreat tehdy. V roce 2014 jste jenom udržel titul Pearl Executive 2 z 12 měsícu a to znamená, že Vám chyběly 2 měsíce abyste udržel hodnost. V roce 2015 musíte udržet úroveň Pearl Executive 4 z 12 měsícu nebo povýšit do hodnosti Emerald.

Pro Členy Týmu na úrovní Presidential Executive a výš se podmínky kvalifikace trochu liší a dokonce si můžou získat i balík Legacy Retreat Vip Elite. Klikněte ZDE pro kompletní informace anebo kontaktujte svého Generálního manažera pokud potřebujete podrobnější vysvětlen

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.