Synergy působí v Itálii!

Společnost Synergy WorldWide zahájila tento týden činnost v Itálii, což znamená, že italští členové týmů mohou začít objednávat produkty a vydělávat provize!

V Italském dokumentu „Jak obchodovat“ naleznete seznam užitečných odkazů a informace, které vám pomohou začít působit jako klient nebo distributor v Itálii.

Kliknutím na odkaz níže přejdete k formuláři „Začínáme“, dokumentu „Zásady a postupy“ a plánu odměn. Naleznete také kontaktní informace a sazby DPH a přepravy.


Italští členové týmů, kteří zahajují činnost poprvé, musí vyplnit formulář „Začínáme“. Italští členové týmů, kteří zahájili činnost v jiné zemi než v Itálii, nemusí formulář „Začínáme“ vyplňovat, ale v jeho horní části napíší „Změna země“. Tito členové týmů musí používat číslo ID, které jim bylo přiděleno, když se zaregistrovali, a při vyplňování tohoto formuláře uvést informace o svém působišti v Itálii.

Pokud budete mít jakékoli otázky, co se týče provizí a objednávání produktů, kontaktujte náš tým služeb zákazníkům s použitím informací uvedených v dokumentech „Jak obchodovat“.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us