Listopad 2013 Uznání

středa, prosince 11, 2013

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen listopad! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v listopad

Team Manager
Rolv Eigil Nilsen (Norway)

Team Leader
Tommy Larsson (Sweden)
Brede Bergan (Norway)
Ester Olsen (Norway)
Marko Huupponen (Finland)
Anu Seppälä (Finland)
Nada Strovs (Austria)
Sławomir Śliwiński (Poland)

Gold
Mieczysław & Lidia Pronińska (Poland)
Ron Palmer (United Kingdom)
Olaf Kistenmacher My Life (Germany)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Janita Ja Tomas Wargh (Finland)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Ime Impuls Robert Buszta (Poland)
Jacek Miller (Poland)
Olav Hindseth (Norway)


Silver
Annett Guenther (Germany)
Maarit Koskell (Finland)
Marjatta Kohonen (Finland)
Marija Pilej (Slovenia)
Tatjana Mrvoš (Austria)
Peter Rodriguez-poveda (Austria)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Ville  Pelkonen (Finland)
Anne Seppälä (Finland)
Pirjo Oksanen (Finland)
Jacek Miller (Poland)
Jona Gunnarsdottir (Iceland)

Bronze
Annett Guenther (Germany)
Ines Mischnick (Germany)
Mikael Palm (Sweden)
 Elite Team Roland Palz (Germany)
Michael Brown (United Kingdom)
Sielunportti (Finland)
Winky Newman (United Kingdom)
Lauri Eskola (Finland)
Helge Olav Otterstad (Norway)
Ragnhild Slaett (Sweden)
Susan Varismäki (Finland)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Irene Behm (Finland)
Tiina Halonen (Finland)
Hanne Thon (Norway)
Jolanta Nalewaj (Poland)
Thomas Landström (Sweden)
Peter Rodriguez-poveda (Austria)
Ulrike Fischer (Austria)
Jenny Putz (Austria)
Sari Pulkka (Finland)
Mika Savela (Finland)
Stefan Gut (Poland)
Spangenberg Gbr (Germany)
Bogumił Paliwoda (Poland)
Mia Paunonen (Finland)
Sanja Vecenaj (Austria)
Siv-britt Häggqvist (Sweden)
Eeva Ja Ilkka Honkonen (Finland)
Jona Gunnarsdottir (Iceland)
Esa Ja Marja Suojala (Finland)

Star
Annett Guenther (Germany)
Ines Mischnick (Germany)
Annbjoern Och Hilde Nilsen (Norway)
Anneliese Christ (Germany)
Sofia Lindholm (Sweden)
Per Haaken Hansen (Norway)
Inger Lise Gowart-olsen (Norway)
Jane Stredder (United Kingdom)
Wenche Dorothea Haukland (Norway)
Kjersti Borud Andresen (Norway)
Harald Hafner (Austria)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Liisa Tahvanainen (Finland)
Taina Saari (Finland)
Martti Pesonen (Finland)
Jarmo Ja Sisko Kaksonen (Finland)
Kaisa Ekosaari (Finland)
Linda Ja Kjell Carlström (Finland)
Gertrud Hahlin (Sweden)
Stephanie Goerg (Germany)
Thomas Landström (Sweden)
Sirpa Hulkkonen (Finland)
Veera  Ruuska (Finland)
Viktoria Rohrer (Austria)
Berit Susrud (Norway)
Gerhard Marik (Germany)
Ann Agartsson (Sweden)
Ulrike Fischer (Austria)
Raija Hirvonen (Finland)
Brigitta Dober (Austria)
Lilian Valtersson (Sweden)
Marianne Idasdotter (Sweden)
Margaretha Kähäri (Finland)
Elin Grindberg (Norway)
Monika Ibeler (Germany)
Camilla Henttonen (Finland)
Aud Krangnes (Norway)
Jan Cholewa (Poland)
Rafał Kondysiak (Poland)
Katarina Gulden (Finland)
Rune Berget (Norway)
Mika Savela (Finland)
Joanna Miller (Poland)
Sari Juvonen (Finland)
Väinö & Eila Mäkitalo (Finland)
Sebastian Rajda (Poland)
Jose Luis Gandia Hernandez (Spain)
Juhani Ja Kaisa Pulkka (Finland)
Ewa Paduch (Poland)
Pirjo Kankaanpää (Finland)
Zbigniew Januszkiewicz (Poland)
Anna Galileo (Poland)
Alpha Consulting (Austria)
Jorma Syrjänen (Finland)
Luca Lovrecic (Slovenia)
Marit Solum (Norway)
Arkadiusz Jermakowicz (Poland)
Vidar Sivertsen (Norway)
Sinikka Ja Seppo Tevaniemi (Finland)
Edukacja Prozdrowotna Agnieszka Izydorczyk (Poland)
Kirsten Irene Schneider (Denmark)
Meimi & Rauno Pyörre (Finland)
Ing. Mag. Helmut Dobrovits (Austria)
Alpo Luokkanen (Finland)
Ezoo - Małgorzata Bachleda-żarska (Poland)
Terttu Haho (Finland)
Claudia Zeilinger (Austria)
Anne Saastamoinen (Finland)
Astrid Pilling (Germany)
Gillian Mcdonald (United Kingdom)
Sverre Wilhelmsen (Norway)
Maria Del Carmen Santiago Castellano (Spain)
Chiara+jurij Mannschott (Germany)
Eeva Ja Ilkka Honkonen (Finland)
Vappu Ketola (Finland)
Lucyna Pawlak (Poland)
Wolfgang Dietrich (Austria)
Bjørg Gunnerud (Norway)
Ingibjörg Zoëga (Iceland)
Renate Behse (Germany)
Satu Sipari (Finland)
Margrét Gunnarsdóttir (Iceland)
Margrét Haraldardóttir (Iceland)
Klaus Johannsen (Germany)
Sondre Walsvik (Norway)
Daniela Gunnarsson (Iceland)
Marja-leena Rasi (Finland)
Jukka Lahtinen (Finland)
Marika Ja Tarmo Alapiha (Finland)
Esa Ja Marja Suojala (Finland)
Mario Kienzl (Austria)
Karin Kvamme (Norway)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku listopad 2013

Nejlepší naboráří v listopad
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Olav Hindseth (Austria) - 16
Ines Mischnick (Germany) - 12
Esa ja Marja Suojala (Spain) - 11
Elke Jutta Camacho Garrido (Spain) - 10
Spangenberg GBR (Germany) - 10
Anna Hubka (Poland) - 10
Robert Buszta (Poland) - 9
Alfonso Hernandez Navarro (Spain) - 9
Dorota Wieteska (Poland) - 9
Pirjo Oksanen (Finland) - 9
Anna Gotkiewicz (Poland) - 9
Helena Hemming (Finland) - 8
Jenny Putz (Austria) - 8
Muriel Lowry (Ireland) - 7
Magdalena Galas (Poland) - 7
Wolfgang Dietrich (Austria) - 7
Adam Cieślik (Poland) - 7
Alternativmedicinskapraktiken Lorebro HB (Sweden) - 7
Sondre Walsvik (Norway) - 6
Daniela Gunnarsson (Iceland) - 6

Top Týmoví Bildři v listopad
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 3
Wacława Śliwińska (Poland) - 3
Marlis Hoffmann (Germany) - 2
Daniela & Barbra Krawcewicz (Germany) - 2
Mervi ja Janne Korkeakanas (Finland) - 2
Bostjan Pilej (Slovenia) - 2
Karin Falkenauer (Germany) - 2
Team Austria (Austria) - 2
Bogusław Bronisław Janicki (Poland) - 2
Svein olav Lien (Norway) - 2
Sabine Poster Network Team (Germany) - 1
Annett Guenther(Germany) - 1
Mads Oestvang (Norway) - 1
AB Tomine (Sweden) - 1
Rolv Eigil Nilsen (Norway) - 1
Terje Nyhuus (Norway) - 1
Tommy Larsson (Sweden) - 1
Brede Bergan (Norway) - 1
P.P.U.H. "Taurus" Zdzisław Kaliński (Poland) - 1
Turid Jacobsen (Norway) - 1


Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
Sells Consulting
William Martin
Martin Oestvang
Mads Oestvang
Parkentur Oy/Gammals
Oistein Bekkvang
Reidun Lydersen Dalheim
Miimu Jaatinen

První kvalifikovaní
Global Mentor Team Michael Wald
Pierre Bruns
Ana Vajda-Friess
Jens Tamlagsroenning 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.