Presidential Executive, Mads Østvang


Synergy Worldwide gratuluje Mads Østvang nejnovějšímu Presidental Executive!

Mads Østvang je všestranný člověk. Má znalosti v tesařství, pracoval v továrně, sloužil jako důstojník v norské armádě a jako policejní důstojník měl na starosti vyšetřování  a operativní akce. Mads také dokončil  dva a půl roku kurzu na střední škole v managmentu. V jeho volném čase, tento otec dvou dětí, dělá  instruktora jezdectví a závěsného létání. Mads umí těžce parcovat a mít při tom ze své práce radost.” Začal jsem pracovat ve svých 12 letech. Velmi brzo jsem pochopil jak se musí pracovat, když chceme dosáhnout svůj vytčený cíl.”

Mads se dozvěděl o Synergy Worldwide v roce 2007 od Pernille Rustand a Bart Woodcook. Mads byl tak nadšeny ,že si udělal výlet do Spojených Států, aby se se Synergy seznámil blíže. Při návštěvě státu Utah si vyzvednul v Synergy vzorky produktů a nadále studoval vše ohledně Synergy. Pročetl si vše ohledně kompany, seznámil se se vším ohledně produktů a kompenzačním  plánem a zjistil, že společnost je  silná ve všech směrech. Mads byl se vším velmi nadšený a ohodnotil kompany velmi vysoko.

“Dostal jsem se do skupiny dokonalých jedinců, kteří meli již předchozí velké úspěchy v tomto odvětví a začali jsme společně testovat tyto produkty. To co jsme se dozvěli bylo úžasné a proto jsme se nakonec rozhodli zaregistrovat se do Synergy," říká Mads. "Museli jsme trpělivě čekat na otevření skandinávského trhu, ale uvědomovali jsme  si, že budeme bohatě odměněni za naše čekání a  že budeme moci  konečně začít budovat síť ve Skandinávii."

Synergy změnila další aspekt Mads života. Produkty mu vrátili ztracenou sílu a energii. "Zdálo se mi, že jsem nabýval  všechno zpátky stejně snadno a rychle jako by mi bylo 20 a byl jsem opravdu ohromen účinky těchto produktů," vysvětluje Mads. "Také jsem měl potěšení vidět, jak tyto produkty obohatili  životy mnoha jiných. Těší mě při mém cestování se setkávat s lidmi a rád poslouchám jejich fantastické příběhy o našich produktech. Tyto výsledky jak osobní nebo orientované na podnikání mě stále více utvrzují,že jsem si vybral tu pravou firmu!

Gratulujeme, Mads! Je to pro nás velká čest,že jsi součásti  Synergy WorldWide. Prostřednictvím Tvého vedení, příkladem, a obětavosti, Norsko explodovala úspěchem a stalo se význačným, vedoucím lídrem v celé Synergy Evropě. 
CONVERSATION

Instagram

Follow Us