Marek Amrosz - První Team Leader v Polsku!

Gratulujeme panu Marek Amrosz,který dosáhnul jako první, titul Team Leader v Polsku!

Marek Amrosz je ženatý a  má tři děti. Dvě dcery, Karolinu a Joannu a jednoho syna Martina. Je také dědečkem 8 leté Viktorii. Marek je vášnivý turista,organizuje turistické akce  pro začátečníky a pro turisty  po celém jižním regionu Polska s názvem Roztocze.  Vede a organizuje výlety pro děti základních škol a dětí z dětských domovů pod záštitou polského svazu  mládeže. Pracoval s polským sdružením Společenství a organizoval  tábory pro děti z Zaolzie do  České Republiky, působil také v mládežnické skupině v Polsku. Několik let svého života strávil v České republice, proto má dobré znalosti jak o České Republice tak o Slovenské Republice. Po návratu do Polska začal svou profesionální kariéru v oblasti cestovního ruchu. Byl ředitelem několika turistických agentur a osobně  jich  několik vybudoval v Polsku.

Marek se poprvé seznámil se Synergy WorldWide přes české webové stránky. Po analýze Synergy marketingového  plánu, sednul do auta a odjel z Warsavy do Prahy, aby se zúčastnili slavnostního otevření Synergy v České Republice. Marek neztrácel čas a v září 2009 vyplnil Startovní formulář a zaslal ho do Synergy.Po jeho  úspěšné registraci,Marek zkončil svou práci v cestovním ruchu a začal se věnovat na plný úvazek jeho byznisu v Synergy. Pracoval neúnavně, získaval další členy týmu,aby Synergy mohla otevřít market v Polsku,jak mu bylo slíbeno panem Dan Higginson. Nyní  když  market byl v Polsku zahájen, Marek se zavázal k tomu, že povede i nadále  Synergy v Polsku k  dalším úspěchům.

Marek dosáhnul 20 dní po otevření Polska Team Leader.Má závazek,že do konce letošního roku získá titul Team Director.Do  konce roku 2013 chce dosáhnout  Pearl nebo Emerald  Executive a do konce roku 2015 je jeho cíl Presidential Executive. Chce se stát finančně nezávislý,chce hodně cestovat,měnit svoje pobyty  v závislosti na počasí, chce i nadále pomáhat dalším lidem při dosažení jejich cílů a snů. Jeho životní krédo je :” Akceptovat lidi takoví,jakoví jsou bez toho aniž bych získal od nich jakékoliv uspokojení.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us