Pearl Executive, Heidi Byrkjeland

Synergy Worldwide gratuluje Heidi Byrkjeland k získání Pearl Executive!

Heidi začala svou kariéru v Synergy WorldWide na podzim roku 2007, kdy jí její dobrý přítel, Mads Østvang, představil společnost. Mads plánoval  cestu do Utahu s jeho bratrem Martinem a pozval Heidi aby jela s nima. "Mads mě pozval, abych jela s nima, protože řekl, že jsem vždy skeptická, a jsem jedna z těch,kteří si musí všechno zkontrolovat sami,než se pro něco rozhodnou”,vysvětluje Heidi. V Utahu,se Heidi  dozvěděla  více o Synergie a o všem , co společnost nabízela.

Heidi si uvědomila jaká fenomenální příležitost se jí nabízí. Heidi se zaregistrovala  a Mads měl prvního člena,kterého osobně sponzoroval. Od samého začátku Heidi je zcela oddaná svému Synergy podnikání a je velmi zodpovědna při budování jejího švédského týmu. Po  oficiálním otevření Švédska,jako další Synergy market, ona i její další členové týmu museli překonat mnoho problému,kdy představovali produkty a vysvětlovali skvělou obchodní příležitost ostatním lidem. Tyto všechny problémy jí ale pomohli vybudovat silnou a oddanou organizaci.

Ze začátku Heidi hlavní zaměření bylo, jak vydělat peníze, ale když si povšimla jak se lepší její a její rodiny zdravotni stav ,přesunula svojí pozornost  z peněz na výrobky. "Peníze jsou skvělé, ale moje opravdová vášeň spočívá v produktech," říká Heidi. "Budovat  podnikání je snadné, je to obtížnější udržet podnikání na určité úrovni. Se skvělými  produkty je tento úkol určitě jednodušší."

Heidi vyzývá všechny členy týmu, "Soustřeďte se na své cíle a nikdy se nevzdávejte. Bez ohledu na to, s čím se v životě setkáte,vždy ke každému problému je řešení. "Jeden z největšich problému,které Heidi slyší nejčastěji od svých členů týmu je, že nemají čas, aby se věnovali růstu jejich Synergy podnikání. Jako matka 8 dětí, která je zapojena do všech mimoškolních aktivit, Heidi je velmi zaneprázdněna, ale to jí nezastaví aby se věnovala i nadále jejímu  Synergy podnikání. Pracuje tvrdě a je vždy k dispozici pro její členy týmu.

Heidi oddanost nadále inspiruje její downline a členy týmu. Ona je velký vůdce, vždy ochotná pomoci ostatním dosáhnout jejich uspěch. Blahopřejeme Heidi k tomuto významnému  úspěchu a těšíme se na mnoho dalších!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us