Evropský summit 2012 – William Martin

Na Evropském summitu v Kodani se sejdou členové našich týmů z celého světa, aby se podělili o své nadšení a úspěchy, kterých dosáhla společnost Synergy WorldWide. Poslechnete si vůdčí osoby, lékaře, zdravotnické odborníky a korporační tým společnosti Synergy a poučíte se o důležitosti zdravého srdce; Synergy WorldWide vám ukáže, že v oblasti svého podnikání zaujímá přední pozici. Přečtěte si více o řečnících a určitě se přihlaste již dnes k účasti na Evropském summitu 2012.

William Martin, Presidential Executive

Jakmile výkonný předseda William Martin objevil, co mu může Synergy WorldWide nabídnout, okamžitě uzavřel nástupní smlouvu a ponořil se do práce. William se ozbrojil pozitivním náhledem a vášnivým přesvědčením o výjimečnosti tohoto byznysu a jeho vytrvalost přinesla plody. „Finanční svoboda, kterou Synergy WorldWide umožňuje, je úžasný dar,” říká William. „A navíc, nemusíte mít vůbec obavy o budoucnost společnosti Synergy. Její výrobky jsou fantastické a s podporou firmy Nature’s Sunshine Products, bude Synergy WorldWide fungovat po mnoho dlouhých let.” William pokračuje: „Synergy vám poskytne residuální příjem a tomu odpovídající způsob života, jednoduše proto, že lidé se budou znovu a znovu vracet a kupovat tyto báječné výrobky!”

Po vlastních zkušenostech s tím, jakým způsobem mu byznys v Synergy zvýšil kvalitu života, považuje William za svoji povinnost šířit věhlas výrobků a obchodních příležitostí se Synergy WorldWide po celé Evropě.

Těšíme se na setkání s Vámi v Kodani!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us