Evropský summit 2012 – Hakan Cetin

Na Evropském summitu v Kodani se sejdou členové našich týmů z celého světa, aby se podělili o své nadšení a úspěchy, kterých dosáhla společnost Synergy WorldWide. Poslechnete si vůdčí osoby, lékaře, zdravotnické odborníky a korporační tým společnosti Synergy a poučíte se o důležitosti zdravého srdce; Synergy WorldWide vám ukáže, že v oblasti svého podnikání zaujímá přední pozici. Přečtěte si více o řečnících a určitě se přihlaste již dnes k účasti na Evropském summitu 2012.

Hakan Cetin, Emerald Executive

Poté, kdy mu Presidential Executive William Martin představil Synergy WorldWide, Emerald Executive Hakan Cetin byl fascinovaný.

„Tentokrát mne něco velmi zaujalo,” vysvětluje Hakan. „Byl jsem připravený na nějakou novou výzvu, ale musel jsem si být jistý, že je to ono." A tak si Hakan koupil letenku do Utahu, kde se setkal s CEO a zakladatelem společnosti Synergy Danem Higginsonem.

„Když jsem se podíval Danovi do očí, věděl jsem, že jednám s čestným člověkem a s někým, kdo udělá všechno v jeho moci, aby pomáhal členům týmu v Synergy.” Hakan pokračuje: „Dan zastává názor - Na prvním místě jsou lidé, až potom peníze.

Je to muž, kterému mohu věřit." Po ukončení schůzky v kanceláři společnosti Synergy Hakan podepsal smlouvu a okamžitě nastoupil do práce. Nyní žije a působí v Rakousku, jeho byznys se rozrůstá, stal se z něj respektovaný lídr v rozsahu celé Evropy.

„Intenzita a nadšení lidí zapojených do Synergy mne dělá ještě šťastnějším, než peníze,” tvrdí Hakan. Za dosažený úspěch vděčí svému vzdělání a průpravě a též osobním zkušenostem.

Těšíme se na setkání s Vámi v Kodani!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us