Evropský summit 2012 – Mads ØstvangNa Evropském summitu v Kodani se sejdou členové našich týmů z celého světa, aby se podělili o své nadšení a úspěchy, kterých dosáhla společnost Synergy WorldWide. Poslechnete si vůdčí osoby, lékaře, zdravotnické odborníky a korporační tým společnosti Synergy a poučíte se o důležitosti zdravého srdce; Synergy WorldWide vám ukáže, že v oblasti svého podnikání zaujímá přední pozici. Přečtěte si více o řečnících a určitě se přihlaste již dnes k účasti na Evropském summitu 2012.


Mads Østvang, Diamond Executive

Když Diamond Executive Mads Østvang provedl své prvotní prošetření společnosti Synergy, prověřil si informace o společnosti, výrobcích, tempu rozvoje a kompenzaci a zjistil, že společnost zastává velmi silné postavení ve všech čtyřech oblastech. Mads se domníval, že Synergy zaslouží to nejvyšší ohodnocení.

„Zapojil jsem se do činnosti skupiny velmi kvalifikovaných jedinců, kteří již dříve dosáhli značného úspěchu v tomto odvětví a začali jsme testovat výrobky. Odezva, kterou jsme obdrželi, byla skvělá a to nás podnítilo k tomu, abychom se věnovali Synergy naplno, ” prohlašuje Mads. Synergy změnila ještě další součást Madsova života; její výrobky mu obnovily sílu a dodaly energii.

Mads dodává: „Mám pocit, že si dodávám sil stejně rychle jako jsem to dělal, když mi bylo něco málo přes dvacet a opravdu žasnu nad tím, jaký účinek mají výrobky s ohledem na tělesnou námahu a cvičení. Také mám to potěšení sledovat, jakým způsobem tyto výrobky obohacují životy mnoha dalších lidí. Rád se při svých obchodních cestách setkávám s lidmi a s radostí naslouchám jak mluví o skvělých výsledcích, kterých dosáhli s našimi výrobky. Takovéhle výsledky, jak osobní tak i pracovně orientované, ve mně utvrzují, že jsem si naprosto jasně zvolil tu správnou společnost!"

Těšíme se na setkání s Vámi v Kodani!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us