Synergy Summit 2012 - Early Bird Registrace!

O něco více než za šest měsíců, zrekapituluje Synergy Worldwide všechny úspěchy za rok 2012 v Dansku v Kodani! Přidejte se k nám od 6. do 8. září, kde si připomeneme všechny úspěchy a nebývalý růst v Evropě a podělíme se o naše příběhy,jak ovlivnila Synergy naše životy.

Kodaň je jediné město na světě s nejstarší monarchie. Město má 1000 let starou historie která se krásně kloubí s krásnou historickou architektůrou a špičkovými moderními projekty. Tato směs starého a nového výrazně přispívá k jedinečné a zvláštní atmosféře v Kodani. To je určitě místo, které stojí za to návštívit!

Vaše účast na tomto 2012 Summitu Vám dá možnost si vyslechnout od předních lídrů, lékařů, vědeckých pracovníků, zdravotních odborníků na a členů firemního týmu, o významu zdravého srdce a dozvíte se co Synergy dělá pro to,aby zůstala v čele tohoto odvětví.

Kromě toho bude událost plná skvělých reklamních pomůcek, zábavy a vyhodnocení! Dostane se Vám uznání za Vaše obrovské úsilí, získate cenné podnikatelské rady od nejůspěšnějších lídrů Synergy a uděláte si představu o budoucnosti Synergy Worldwide!

Speciální ceny jsou připraveny pro každého, kdo se zaregistruje od 15. února do 31. března. Buďte mezi prvními 200 zaregistrovanými a obdržíte tuto Synergy značkovou messenger tašku!

Místa jsou omezená a čím dříve se zaregistrujete, tím více ušetříte. Early Bird registrace končí v sobota 31 března.Ušetříte když se zaregistrujete ještě dnes!

Early Bird Registrace: 15. února - 31. března €159

Cena je za osobu a zahrnuje všechny události na summitu (doprava a ubytování nejsou v ceně). Storno a vrácení peněz záleží na €15 storno poplatku. Zrušení po 6 srpnu 2012 je nenávratné.

* Viz níže informace v angličtině
* See below for information in English

Synergy Summit 2012 - Early Bird Registration!

In a little over six months, Synergy WorldWide will embark upon Copenhagen, Denmark for Europe’s culminating event of 2012! Join us September 6-8 as we reflect upon Europe’s unprecedented growth and celebrate the stories of how our lives have been impacted through Synergy WorldWide.

Copenhagen's1000-year history is beautifully reflected throughout its cobble-stoned streets, dazzling mix of old architectural treasures, and cutting-edge modern design. This is definitely a place worth visiting!

By participating in the 2012 Summit, you will hear from top leaders, doctors, researchers, health experts, and Synergy's corporate team as you learn about the importance of heart health and see how Synergy WorldWide plans to remain at the forefront of this industry.

In addition, the event will be filled with giveaways, entertainment, and first-class recognition! Be recognized for your tremendous efforts, gain sound business training from Synergy's most successful leaders, and prepare to visualize your future with Synergy WorldWide!

Special pricing is available for anyone who registers February 15 – March 31. Be among the first 200 to register for the Synergy Summit 2012 and receive this Synergy branded messenger bag!

Space is limited. Early bird registration ends Saturday, March 31. Save and register today!

Early Bird Registration: February 15 – March 31 € 159

Cost is per person and includes all events at the Summit (transportation is not included). Refunds are subject to a €15 cancellation fee. Cancellations after August 6, 2012 are NON-REFUNDABLE.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us