Vedoucí Zpráva - Dan Norman

Rok 2011 byl nejen úžasný rok pro Synergy WorldWide - ukázalo se, že je to nejlepší rok v historii naší společnosti! Byli jsme svědky bezprecedentního růstu na všech našich trzích, zejména v Severní Americe, Evropě a v Koreji. Od třetího čtvrtletí 2010 do třetího čtvrtletí roku 2011 vzrostla Synergy o neuvěřitelných 39 procent. Možná ještě důležitější je,že se prodalo skoro 1.000.000 kusů ProArgi-9, což činí o 67 procent více než v roce 2010! Díky vám, naše zdravé produkty pro zdravé srdce mění životy lidí na celém světě a náš plán vede i nadále tisíce lidí k finanční nazávislosti.

V říjnu 2011 jsme s potěšením přivítali Finsko do naší Synergy rodiny. Energie lidí ve Finsku je neuvěřitelná - přes 1000 členů týmu a hostů se sešlo v Helsinkách na oslavu otevření tohoto nového trhu. Těšíme se na další dva trhy,které chystáme otevřít v roce 2012 ve Španělsku a Portugalsku.Jsme přesvědčeni,že tyto dva nové trhy pomohou při růstu Synergy v Evropě a přispěji k celkovému úspěchu.

Synergy uspořádala v roce 2011 několik významných setkání, ale nejvýznamější byl celosvětový Summit v Las Vegas, Nevada, kde se v září sešli členové týmu z celého světa, aby oslavili,aby se zdokonalili a aby byli oceněni za jejich neuvěřitelné výkony. Mnoho prominentním lídrům se dostalo uznání, včetně Lorin and Dianne Leavitt, presidential executives, William Martin, Han Tae Hwang, Rudy Pedroza, Paul and Dan Blad Iorga, stejně jako mnoho dalších úžasných lídrů z celého světa. Gratulujeme všem, kteří i nadále pokračují ve své práci a rostou zároven s naší společnosti.

Synergy se nyní připravuje na nadcházející 2013 Globální Summit v Soulu v Koreji. Synergy v Koreji má silný trh a je nám potěšením, že je host Globálního Summitu v roce 2013. Při dalším řizení a růstu Vašeho Synergy podnikání Vám doporučujeme si naplánovat cestu na tuto událost.

Právě jsme oslavili s našimi kvalifikovanými členy týmu v Kauai Legacy Retreat pro rok 2012.Tato událost je událostí roku. O všechny účastníky bylo královsky postaráno na krásných hawajských slunečných plážích.Pro ty, kteří jsou blízko ke kvalifikaci na Legacy Retreat, doporučujeme pracovat houževnatěji na dosažení Vašich cilů v roce 2012, aby jste se mohli k nám připojit v roce 2013.

Budoucnost Synergy je jasná. Jak se i nadále zaměřujeme na finanční prosperity, zveme Vás, aby jste se podělili o své osobní příběhy o tom, jak Vám Synergy Worldwide zlepšila Váš život. Přeji vám všem šťastný Nový rok a mnoho úspěchů, při pokračování v budování zanechání Vašeho Odkazu.

S pozdravem

Dan Norman
President Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us