Ceny LEGACY 2017

Každý rok jsou nominovaní členové týmu Synergy, kteří dostanou prestižní a očekávané ceny Legacy. Tři kategorie cen jsou následující – Will Martin Hope of Synergy Award, Dan Higginson Humanitarian Award a Foundation of Excellence Award.WILL MARTIN HOPE OF SYNERGY

Tato cena je určená členům týmu, kteří mají jedinečný a inspirující příběh spojený s výrobky Synergy, s podnikáním nebo se zdravím.

Daniel Krawcewicz
Polsko

Daniel Krawcewicz je se Synergy od prvního dne v Evropě a je členem polského zakladatelského klubu. Je věrný Synergy i svému týmu v dobrých i zlých časech, které během let zažil. Je opravdový obránce Synergy a snaží se, aby Synergy WorldWide měla úspěch.

Christer Sverre
Norsko

Christer Sverre jde tvrdě za svým. Naslouchá potřebám svého týmu a motivuje ho, aby dosáhl všech svých cílů. Když se ho zeptáte, co je zárukou úspěchu, řekne Vám “optimismus” a péče o druhé. Je neuvěřitelně dobrý v hledání nových členů, vyhrál cenu Norway’s Recruiter of the Year.

Nicola Barbieri
Itálie

Krok za krokem s trpělivostí a vytrvalostí Nicola Barbieri neúnavně pracoval, aby dosáhl stupně Team Director. Všichni, se kterými pracuje, si ho váží a ho obdivují. Je aktivní, zásadový a nadšený.

Martina Kodrun
Slovinsko

Martina Kodrunová je profesionální osobní trenérka, která žije život založený na Elite Health. Její nadšení pro zdraví a horlivý přístup dávají sílu její vizi podnikání se Synergy. Tvrdě pracuje a je vytrvalá ve všem svém snažení.

Sarah Chambers
Velká Británie

Sarah Chambersová má s ProArgi-9+ spojený skutečně inspirující příběh, který doslovně změnil její život a umožnil jí dělat věci, o kterých si myslela, že už nebude schopná je nikdy v životě znovu dělat. Její osobní zkušenost s účinností výrobků Synergy je to, co už pomohlo jiným pocítit výhody našich výrobků a je odhodlaná kdykoli pomoci jiným lidem odhalit, co pro ně může ProArgi-9+ udělat.FOUNDATION OF EXCELLENCE

Tato cena je určená členům týmu, kteří výjimečně přispěli k podnikání Synergy WorldWide.

Christine & Hansy Herrmann
Nemecko

Christine a Hansy Herrmannovi tvrdí, že Synergy WorldWide je to nejlepší, co je potkalo. Lídři Synergy říkají, že tento pár je jeden z nejvíce pracovitých týmů, který kdy viděli. Nikdy se nevzdávají navzdory potížím. Když se pár rozhodl stát se členem týmu Synergy na plný úvazek, byli schopní dosáhnout úrovně Team Director a nikdy už poté nezpomalili.

Roman Tanzler
Rakousko

Nadšení a úpřímnost Romana Tanzlera mu během let přinesly úspěch. Lze říci, že je sponzorovací stroj! Jeho jméno můžete najít na většině seznamů oceněných. V dubnu sám sponzoroval 18 obchodních poboček  a vždy ze svého týmu získává 10 Go Elite. Opravdově předvádí ostatním, co je možné dokázat.

Miimu Jaatinen
Finsko

Navzdory jejím mnohým povinnostem mimo Synergy Miimu Jaatinenová vytrvale pracuje a její pozitivní naladění je v jejím týmu nakažlivé. Když objevila Synergy, chodila do školy, čekala dítě a nebyla si jistá, co přinese budoucnost. Dnes se jí a její rodině vede dobře, zatímco stále buduje své podnikání se Synergy a pomáhá ostatním mít stejný úspěch, jako měla ona.

Fernando Gatti
Itálie

Ačkoli Fernando Gatti je se Synergy krátce, v síťovém marketingu pracuje už téměř tři desetiletí. Měl úžasný vliv na italský trh a jeho význam je znát v celé Evropě. Laskavě učí svůj způsob podnikání všechny evropské členy a mnoho díky tomuto způsobu dosahuje úspěchu. Má velké plány se sebou i se svým rostoucím týmem. Není žádných pochyb, že je všechny uskuteční.DAN HIGGINSON HUMANITARIAN AWARD

Tato cena je určená členům týmu, kteří mají neobyčejný přínos ve filantropii v rámci Synergy WorldWide i mimo ní.

Reidun Lydersen Dalheim
Norsko

Reidun Lydersen Dalheimová říká, že závodí celý svůj život, ať už ve sportu nebo v podnikání. Má dobrodružného ducha a když říká, že něco udělá, dodrží slovo. Je obrovskou pracovní podporou pro všechny lidi ve svém týmu. Věnuje svůj volný čas a svou moudrost, aby zlepšila životy ostatních.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us