Tým IAM Cycling sponzorovaný Synergy se účastní Tour de France 2016


Světově nejznámější cyklistický závod je uprostřed posledního týdne a tým IAM Cycling, který sponzoruje Synergy, je při tom.

Během účasti v nejstarším a nejprestižnějším cyklistickém závodě na světě IAM Cycling předvádí výkon na světové úrovni v každé vyčerpávající etapě. Naposledy Jarlinson Pantano z IAM Cycling vyhrál první místo v 15. etapě, zatímco Jérôme Coppel se umístil na čtvrtém místě ve 13. etapě a Stef Clement rovněž na čtvrtém místě ve 12. etapě. Cyklisté, sponzorovaní Synergy, si svým výkonem dělají skvělou pověst. Klikněte zde, abyste byli v obraze v každé etapě a mohli jste sledovat aktuální výsledky všech účastníků a týmů.

Nyní je to po třetí, co se IAM Cycling účastní Tour de France. V průběhu třech týdnů závodníci sváděli neustálý zápas s tělesnou i duševní únavou, s proměnlivým počasím a živly, drastickými změnami stoupání, rovněž i s logistickými problémy s davem diváků a doprovodných karavanů a týmových vozů.

Každá etapa závodu má vlastní výzvy. V 9. etapě Leigh Howard z IAM Cycling se ocitl v situaci, ve které by nikdo nechtěl být – téměř zůstal na konci. Poté co zastavil, aby si vyměnil obě kola a nakonec celý bicykl, Howardovi hrozilo, že zůstane v zemi nikoho a musel se hodně starat, aby dohnal skupinu na svahu. Přitom přesáhl svůj vlastní rekord a jeho tachometr se dostal až k 122,7 km za hodinu.

Tour de France je příkladem prvotřídního vrcholného sportovního závodu. Jsme poctěni, když víme, že závodníci IAM Cycling se spoléhají na výrobky Synergy, že jim pomohou na jejich obtížné cestě a doufáme, že je budou všichni podporovat i během posledního dne závodu 24. července.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us