Synergy získala po deváté za sebou ocenění “Healthiest Company”


Interactive Health každý rok hodnotí tělesné zdraví zaměstnanců v 2 000 firmách v celém USA. Zaměstnanci Synergy WorldWide společně se zaměstnanci Nature’s Sunshine jsou také hodnoceni.

Devátým rokem po sobě Interactive Health ocenil Synergy a NSP jako Healthiest Companies v USA pro rok 2015. Jen 154 ze 2 000 hodnocených společností získalo tento titul a pouze jedna další firma v dějinách Interactive Health získala toto ocenění devět let v řadě.

Jako společnost, která se zabývá zdravím a která si cení zdraví svých zákazníků nade vše, Synergy WorldWide dělá to, co hlásá. Firemní rodina Synergy je tvořená lidmi, jejichž zdraví je stále hodnoceno a  zkvalitňováno. V roce 2015 se Synergy zúčastnila 12týdenního fitness závodu, každoroční 5K Fun Run, Veggie Challenge, procházkového programu Walktober, každoročního zdravotního trhu a proplácí posilovnu. Tyto programy udržují zaměstnance Synergy aktivní a oceňují jejich způsob stravování. Navíc výrobky Synergy jsou nedílnou součástí každodenního režimu a jsou uznávány za základ dobrého zdraví.

Zdraví zaměstnanců vytváří zdravou, produktivní pracovní sílu. Synergy WorldWide má za cíl být příkladem zdraví a tím zanechat dědictví.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us