Elemence Krok Třetí: Ošetřuj

Elemence Repair Complex. Zda je tvoje pokožka mladá i svěží nebo je zralá, tento speciální léčící prostředek chrání pokožku proti. Účinné spojení enzymů, extraktů z bylin a vodních řas podporuje obnovu kůže na úrovni DNA, zlepšuje přirozené regenerační vlastnosti pokožky a pomáhá kůži zabránit účinkům vnějších toxin a vnitřního buňkového stresu. Tento výrobek čtvrté generace představuje budoucno vědy o kůži a poskytuje vysoce progresivní bioprotekční, obnovující vlastnosti, které navrátí vaši kůži mladí.

Elemence Bright Renewal Serum obnovuje a tónuje barvu pleti, navrátí ji mladistvou podobu.Kdy kůže stárne anebo je stále exponovaná na slunce, nerovnoměrná nebo enormní produkce melaniny může způsobit přebarvení pleti a jiné problémy. Naštěstí, unikátní peptidy, organické látky a bylinné výtažky byly spojený v sérum Elemence Bright. Táto směs míří zvlášť v kožní buňky aby odstranit přebarvené skvrny a stimulovat růst obnovených buněk a produkci kolagenu aby obnovit a posílit pleť.

Můžete také odeslat do Zákaznického centra letní Formulář akční objednávky Elemence:

email: CzechCS@synergyworldwide.com
fax: 800 050 120

KLIKNĚTE ZDE pro Elemence leták!

Upozornění: Aby Členové týmu byli oprávnění využit této skvěle nabídky musí odebrat standardní měsíční automatickou dodávku (autoship). Cedule výrobků budou v angličtině. Nabytí těchto výrobků znamená, že Člen týmu dělá osobní jednotlivý dovoz zboží z amerického trhu na vlastní a proto čas dodávky bude delší než obvykle. Tato akce neplatí v Finsku a Islandu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us