Elemence Krok První Očišuj

Prvním krokem k ideální pleti je pečlivé očištění pokožky: odstranění sledů špíny, bakterii, zbytků líčení, nahromaděného tuku

Čistící gel Elemence očišťuje a osvěžuje pleť díky směsí přírodních účinných látek. Gel pečlivě očišťuje kůži bez nepříjemného pocitů podráždění. Obsahuje unikátní směs Meduňky lékařské (Mellisa Officinalis) a Růže šipkové (Rosa Canina), která zklidňuje a přirozeně hydratuje pokožku. Zadržuje volné radikály, které zodpovídají za stárnutí pleti a působí proti zánětům díky jahodě Acai, antioxidantům, fytosterolům a antokyanům. Pomáhá normalizovat produkci tuku v pokožce, a co je nejvíc důležité, poskytuje Tvé pokožce výživu, namísto škodlivých parabenů a chemikálii.

Peeling na tvař Elemence pro dokonalé očištění a efektivní odstranění částeček odumřele pokožky. Tento pokročily čistící peeling odstraňuje nadbytečný tuk a zanesené póry z povrchu kůže. Mikrogranule, pocházející z jojoby, zbavují kůži odumřelých povrchních částeček, které matují pleť a způsobují její stárnutí. Tyto perfektně okrouhlé mikrogranule zjemňují a čistí bez podráždění citlivé pokožky.  Štědré množství mořské soli živí kůži podstatnými minerály a stopovými prvky. Vitaminy, působící proti stárnutí a revitalizační rostlinné látky, pomáhají zajistit optimální zdraví a kondici Tvé pokožky.
Zavolejte Zákaznické centrum 800 050 119 a objednejte hned!

Můžete také odeslat do Zákaznického centra letní Formulář akční objednávky Elemence:

email: CzechCS@synergyworldwide.com
fax: 800 050 120

CONVERSATION

Instagram

Follow Us