Synergy sponzoruje čtyřměsíční cestu olympijského trenéra veslování


Kjell Tore Solvang trénoval norské národní veslařské mužstvo a pomohl mu třikrát získat zlatou olympijskou  medaili, čtyřikrát zlatou medaili mistrovství světa, čtyřikrát zlatou medaili mistrovství Evropy. Je to nejúspěšnější norsky trenér letních sportů.


Během práce v prostředí světových šampionů, borců v odolnostních sportech, Kjell rozumí, že existuje jen málo skutečných limitů schopnosti lidského těla. Je přesvědčený, že pokud chcete dosáhnout neuvěřitelných fyzických výkonů, musíte prostě těžce trénovat a nikdy neustávat. Jde o priority. I když mnohokrát přivedl k vítězství veslařské mužstvo, věří, že existuje ještě víc cílů, které stojí za pokus.

A proto 2 května, jen před několika dny, Kjell se rozhodl pro nejvíce vyčerpávající a asi nejnamáhavější výlet svého života.

Následující čtyři měsíce Kjell provede veslujíc 10-12 hodin denně podél norského pobřeží od švédských břehů do ruských hranic. Je to nepochybně velký výkon, ale Kjell má ještě další důvod proč tuto cestu podnikl a chce ukončit: sbírá peníze pro děti trpící nádory mozku.

Kjell bude lovit ryby aby se nimi živil, spat bude na lodi anebo na břehu ve stanu a stálou oporu bude mít ve výrobcích Synergy: ProArgi-9+, Mistify, Phytolife a e9 – které podpoří jeho odolnost.

Jeho cesta bude sledovaná a vysílaná díky jedné z největších norských televizních stanic. V Synergy budeme taky sledovat jeho letní odyseu a fandit mu, jak v kanceláři společnosti v Utah, tak po celém světe.

„Ne přej si snadnou cestu, přej si silná záda.”
– Kjell Tore Solvang

CONVERSATION

Instagram

Follow Us