Představujeme globální profil Synergy WorldWide na Facebooku

Všechny dosud aktivní účty Synergy Wordlwide se nyní spojují v jeden globální profil www.facebook.com/synergyworldwide.

Ať žijete v Asii, Evropě či Půlnoční Americe budete schopní si vyhledat kanál, který potřebujete v rámci jednoho URL.

Globální struktura Facebooku byla vytvořena se záměrem pomoct mezinárodním značkám obsluhovat jednotlivý fanpage  a zároveň publikovat příspěvky uživatelů z celého světa. Globální stránky mají unifikované počítaní lajků, ale štítek profilu, fotografie, vzkazy a jazyk se budou lišit vzhledem k regionu. Během návštěvy globálního profilu uživatele mají přístup ke každému regionálnímu profilu, a pomoct jim může navigace s rozevíracím menu. Všechny regionální profily (německý, italský, polský, slovinský) budou pořád dostupný na stejných stránkách. Jediný rozdíl je v tom, že jsou spojeny pod globální stránkou, tak že uživatele můžou jednoduše navigovat mezí nimi.

Pokud žijete v zemi, která má svá regionální nastavení budete na ně automatický přesměrovaní během navigování Synergy Facebook URL. Na příklad, pokud žijete v Římu budete automatický přesměrovaní do italského profilu, ne do globálního. Pokud žijete v regionu, který své vlastní nastavení nemá, budete automaticky směrovaní na globální profil. Globální profil bude jenom informovat o tom, co se vztahuje na všechny regiony.

Chcete vědět, co se děje kdekoliv na světě tam, kde se prodává Synergy? Přihlaste se do Facebooku, najděte profil Synergy a na hlavní stránce klikněte tlačítko „share” aneb „sdílej”. Potom klikněte „switch region” aneb „přepnout region”, které najděte v rozvíjecím menu. Ze seznamu si vyberete facebookový profil zemi, o kterou máte zájem. Země, kterou nastavíte stisknutím „Save as preference” aneb „ulož jako preferenci” se Vám vždycky ukáže jako hlavní, když navštívíte facebookovou stránku Synergy.

Pokud jste zatím nelajkovali stránku Synergy, udělejte to HNED abyste obdrželi přímé příspěvky od vedení Synergy, které Vás silněji zapojí do rodiny Synergy WorldWide.


Globální profil Synergy nám pomůže dát všechny naše fanoušky dohromady. Jsme nadšení, jak velký krok dopředu jsme udělali v naší strategii marketingu v sociálních sítích. Doufáme, že se nám podaří tímto způsobem vyvíjet a šířit náš vzkaz po celém světě.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us