SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ: Centrum pro výzkum a inovace Hughesa

Slavnostní otevření Centra pro výzkum a inovace Hughesa společnosti Nature’s Sunshine se konalo 26.února 2015 v sídle společnosti, kde je nyní k dispozici 500 metrů čtverečních pro laboratoře,klinické prostory a pokoje pro konzultace a klinické studie.

"Centrum pro výzkum a inovace Hughesa je navrženo tak, aby pomahalo v boji s negativními mega- trendy, způsobenými  výživou a volbou životního stylu pomocí přírodních, nutričně terapeutických produktů," řekl Gregory L. Probert, předseda a generální ředitel Nature’s Sunshine. " Díky kombinování schopnosti našich vědců s novými technologiemi, budeme moci  dále pracovat na vývoji účinných rostlinných a potravinářských výrobků pro spotřebitele po celém světě a to pomocí studovaní interakce potravinových doplňků na molekulární úrovni."

Centrum Hughesa  je jedním z nejmodernějších výzkumných center svého druhu, a je znamením ekonomické síly NSP a Synergy. Akce se zúčastnil guvernér státu Utah Gary Herbert, který oficiálně centrum otevříl a obě společnosti definoval  jako velmi vlivné podniky nejen v Utahu, ale ve světě.

To testovací centrum v hodnotě stovek milionů dolarů je vybaveno nejmodernějšími přístroji, které umožní vědcům analyzovat interakce mezi systémy těla a doplňky stravy od Synergy Worldwide. Kontrolou těchto interakcí na molekulární úrovni, biologové, chemici a lékaři, budou vedeni k nejvíce bioaktivním a účinným formulacím.

"Centrum pro výzkum a inovace Hughesa zahrnuje některé z nejpokročilejších technologií v průmyslu," řekl Dr. Matthew Tripp, hlavní vědecký šéf Nature’s Sunshine . "Například Flexmap3D může analyzovat 500 analytů jako jsou geny a proteiny, z jednoho vzorků, jako např. kapka krve. Kromě toho, s tímto strojem, 144000 datových bodů může být analyzováno za jednu hodinu, což umožňuje rychlé kvantitativní analýzy různých biomarkerů."

Nature’s Sunshine a Synergy WorldWide jsou pevně odhodláný vytvářet přírodní, vědecky testované výrobky, kterým můžou spotřebitele plně důvěřovat.

V Synergy WorldWide se vážně snažíme prokazat kvalitu našich výrobků. Budoucnost Synergy WorldWide je neuvěřitelně jasná, a nemůžeme se dočkat, až se podílime na revolučních výzkumech, které budou v tomto centru probíhat. Centrum pro výzkum a inovace Hughesa skutečně staví  výrobky Synergy WorldWide a Nature’s Sunshine o krok před všemi ostatními.

Klikněte zde pro oficiální tiskové zprávě

CONVERSATION

Instagram

Follow Us