Jak probíhá kvalifikace do Legacy Retreat?

Do Legacy Retreat 2016 zbývá už miň než 12 měsíců a proto chceme Vám pomoct si naplánovat jak se tam dostat. První a nejdůležitější krok během kvalifikace je uvědomit si proč opravdu se chcete přihlásit.

Zda se kvalifikujete poprvé, nebo jste už absolvovali Legacy Retreat a hledáte možnost jak se zúčastnit této akce ještě jednou, přihlášení je jednoduché. Zde uvádíme podmínky, jaké musíte splnit abyste se mohli přípojit ke Synergy na ostrově Kona – všechny výdaje budou Vám zaplacený.

Kvalifikace poprvé

Členové týmu, kteří se chtějí kvalifikovat poprvé musí získat celkově 10 legacy bodu . Body můžete začít sbírat když dosáhnete hodnosti Team Director a přenášejí se na další rok. Klikněte zde a přečtěte si detaily pro debutující.

Kvalifikace podruhé

Pokud jste se kvalifikovali do Legacy Retreat a zúčastnili jste se jej v minulosti jenom jednou tak se ya následujících podmínek můžete kvalifikovat podruhé do Legacy Retreat na ostrově Kona pokud je ovšem splníte v kvalifikačním období 2015:

  • udržíte svou nejvyšší vedoucí hodnost 3 z 12 měsíců
  • postoupíte do vyšší vedoucí hodnosti

Příklad č. 1

Svého prvního Legacy Retreat jse se zúčastnil jako Team Elite. Abyste byli kvalifikován do Kony musíte získat titul Pearl Executive během kvalifikačního období 2015.

Přiklad č. 2

Svého prvního Legacy Retreat jste se zúčastnil jako Pearl Executive. Abyste se kvalifikoval do Kony si musíte udržet titul Pearl Executive 3 z 12 měsíců nebo získat povýšení nejméně do Emerald Executive během kvalifikačního období 2015.Kvalifikace potřetí a víc

Pokud jste se kvalifikovali a zúčastnili Legacy Retreat víc než jednou, můžete se kvalifikovat do Legacy Retreat v Koně pokud splníte jednu z následujících podmínek:

  • udržet svou nejvyšší hodnost nejméně 4 z 12 měsíců
  • získat vyšší hodnost

Příklad

Kvalifikoval jste se a zúčastnil jste se Legacy Retreat v roce 2012 jako Team Director. V roce 2013 jste získal povýšení do Pearl Executive, což Vám umožnilo rekvalifikaci a zúčastnění se Legacy Retreat tehdy. V roce 2014 jste jenom udržel titul Pearl Executive 2 z 12 měsícu a to znamená, že Vám chyběly 2 měsíce abyste udržel hodnost. V roce 2015 musíte udržet úroveň Pearl Executive 4 z 12 měsícu nebo povýšit do hodnosti Emerald.

Pro Členy Týmu na úrovní Presidential Executive a výš se podmínky kvalifikace trochu liší a dokonce si můžou získat i balík Legacy Retreat Vip Elite. Klikněte ZDE pro kompletní informace anebo kontaktujte svého Generálního manažera pokud potřebujete podrobnější vysvětlen

CONVERSATION

Instagram

Follow Us