NOVÝ CEO V SYNERGY WORLDWIDE

VÁŽENÍ ČLENOVÉ SYNERGY,

15. prosince společnost Nature’s Sunshine Products oznámila vnitřní reorganizaci společnosti s cílem zintenzívnit soustředění klíčových zdrojů na hlavní příležitostí pro růst, které přinesou příští léta.

V rámci této reorganizace, Wynne Roberts byl jmenován generálním ředitelem společnosti Synergy Worldwide a bude zodpovědný za byznys Synergy Worldwide, stejně jako za byznys NSP v Rusku a ve střední a východní Evropě. Dan Norman bude pokračovat ve své dobré práci na pozici prezident Synergy Worldwide.

Proč došlo ke změně?

Je to všechno o urychlení růstu a realizaci našeho plného potenciálu.

Během několika posledních let Synergy WorldWide zdvojnásobila své příjmy, rozšířila zisky po celém světě, a přilákala talentované lidi, kteří vytvořili záviděníhodnou kulturu týmové spolupráce a podpory mezi pracovníky firmy a Členy týmu. Úžasné je to, že všichni zapojení do Synergy jsou přesvědčeni, že se dostali pouze "pod povrch" potenciálu, který je možný.

Těšíme se, že firma Synergy bude pokračovat v provozu na 29 trzích v Asii, Evropě a Severní Americe, aby rozjela svůj růst pronikáním těchto trzích a expandováním do nových zemí. Teto geografické příležitostí v kombinaci se silnou poptávkou po obou naších kvalitních produktech a naše flexibilní obchodní příležitosti poskytují výjimečnou a jedinečnou příležitost pro nás všechny.

Naše oznámení o reorganizaci je motivovano uznáním obrovské příležitosti, která je před námi, a potřebou sjednotit se a zaměřit naše zdroje na zajištění všech možností aby tu příležitost využít.

Slovo od Wynne Robertsa:

"V posledních třech letech získal jsem obrovský respekt pro výsledky, dosažené v Synergy a pro bezvadné vedení firmy lidmi, kteří těchto výsledků dosáhli a vytvořili výjimečný byznys, včetně Zakladatele Synergy Dana Higginsona, všech Presidential Executives, vedoucích Členů týmu, prezidenta Dana Normana a Danového firemního týmu. Byl jsem ohromen  živou, energickou a podnikatelskou kulturu týmové práce, podporou a zábavou, která se také vytvořila, a která je, podle mého názoru, konkurenční výhoda Synergy do budoucna. Jsem naprosto přesvědčen, že před námi je obrovská příležitost. Jsem hrdý a  citím se privilegovaný tím, že stal jsem se členem Vašeho týmu. Těším se na setkání s mnoha z Vás příští týden v Dubaji. Budoucnost bude tak velká, jakou jí budeme chtít vytvořit."

Slovo od Dana Normana:

 “Během posledních třech let jsem měl to potěšení úzce spolupracovat  a reportovat Wynnemu Robertsovi, a byl jsem ohromen jeho vůdčími schopnostmi, zaangažovaním a vizi. Díky nové roli  Wynnea, společně s našim špičkovým firemním týmem, budeme mít dokonalou pozice abychom zrychlili růst Synergy a podíleli se o naše výrobky a příležitostí ze světem."

Slovo od Dana Higginsona:

“Myslím si, že Wynnová profesní odbornost celkově koncentrovaná na Synergy je vysvětlením pro plně investování přes NSP do budoucna Synergy!”

S přáním zdraví, štěstí a properity v roce 2015,

Wynne & Dan

CONVERSATION

Instagram

Follow Us