Nové Pearl Executives: Elfriede a Karl Tappauf

Na jejich cestě do Pearl Executive, Elfriede a Karl Tappauf z Rakouska, učinili svým osobním posláním, aby život každého jednotlivce, se kterým přicházejí do styku byl příjemnější a potěšující.


Prostřednictvím jedinečné příležitosti změnit život člověka nejen prostřednictvím výrobků, ale také obchodním modelem, Elfriede a Karl otevřeli oči k trvalému štěstí mnoho členům Synergy týmu, skrze zdraví a bezpečnost.

Budují svůj tým a sdílejí produkty Synergy tím, že nacházejí pět nových "Synergy přátel," jak je Elfriede nazývá. Jakmile je toto dosaženo, klade si za cíl poznat přátele svých "Synergy přátel." Tím se výrazně zvyšují  její obchodní a společenské kruhy.

Tento pár ví, jak sloužit svému týmu a funguje na stejných principech, jako každé seriózní oddělení Zákaznického servisu, což je to, co Elfriede nazývá "vysoce-intenzivní podpora."

Elfriede a Karl řekl, že dluží velké poděkování svému sponzorovi jménem Alois Spicak, který jim dal možnost, kterou si jejich šestičlenná rodina nikdy nedokázala představit.

Jako matka, Elfriede se cítila stejně jako mnoho jiných matek hledajících práci, která je flexibilní.

"Musím mít svou rodinu a své povolání pod jednou střechou," řekla Elfriede. "Potřebovala jsem práci, která mi umožní vytvořit si svůj vlastní plán, svou vlastní pracovní dobu, a která mi dá větší rozhled nad rámec kariéry samotné. Synergy splňuje všechny tyto požadavky zaměstnání, které jsem si stanovila pro sebe. "

Elfriede a Karl použili inspiraci silných vůdců, která je dotlačila k Pearl Executive. Lidé jako Dianne Leavitt a Mark Comer- Double Presidentials, jednatel Emerald Bart Woodcook a generální ředitel Erich Dengg jsou pro Elfriede vzory. Poporovali , motivovali  ji přes všechny vzestupy a pády.

"V průběhu našeho času se Synergy, jsme vyvinuli velké týmy složené ze silných vůdců," řekla Elfriede. "Děkujeme našim týmům za jejich neochvějnou víru a nadšení pro Synergy WorldWide. Miluji tuto společnost. "


CONVERSATION

Instagram

Follow Us