Gratulujeme Kim Eun Ji - nejnovější Presidential Executive v Synergy!

Během studia na vysoké škole v oboru optika a řízení podniků, Kim Eun Ji snila o vlastním podnikání místo standardní kancelářské práce.


"Když jsem hledala možnosti pro vlastní byznys, kamarád mi řekl o síťovém marketingu. Poté, co jsem to uslyšela, uvědomila jsem si, že je to obchodní model, který jsem hledala. Pomahat a dosahovat vlastních úspěchů  ve stejné době? To by byl nádherný obchod! "

Zpočátku začala pracovat s místní společností v Koreji a byla v tom  úspěšná. Ale netrvalo jí dlouho, když si uvědomila, že společnost nebyla spolehlivá a důvěryhodná, což velmi omezovalo její úspěch. V té době potkala Yoon Ji Younga - Emerald Executive, který jí představil Synergy. Pak se setkala v Pusanu s Hwang Tae Hanem- Double Presidential Executive. Po schůzce s Hwang Tae Hanem se rozhodla vstoupit do Synergy.

 “To bylo úžasné! Všechno, co jsem potřebovala abych dosáhla úspěchu  bylo v Synergy. Byla jsem přesvědčená, že Synergy  nabízí výyrobky a systém hodnocení nejlepší na světě.”

Synergy byznys rostl Kim dobře, ale stejně jako ve většině případů, nevždycký fungoval tak, jak chtěla. Kim definitivně vyrovnala se se svými  problémy. 

“Pokaždé, když jsem se cítila depresivně, "říká," Hwang Tae Yun mi dával spousty rad o tom, jak překonávat všechny překážky. Pokaždé, když jsem viděla, jak vášnivě tvoří svůj globální byznys, získavala jsem novou motivaci k tvrdší práci. Je to důvod  proč jsem mohla uspět.

Synergy změnila nejen Kimův příjem ale celý život její rodiny. Teď se chystá vrátit k základům a pokračovat v budování svého podnikání s novou perspektivou.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us