Společnost Synergy WorldWide oznamuje strategický vstup na čínský trh


Greg Probert, předseda a generální ředitel společnosti Nature's Sunshine, a Wynne Roberts, prezident a provozní ředitel společnosti Nature's Sunshine, s potěšením oznamují významný krok v dalším směřování naší společnosti.

Společnost Synergy WorldWide/Nature's Sunshine vstupuje na čínský trh, který je nejrychleji rostoucím trhem přímého prodeje na světě. To jsou povzbudivé zprávy a tento krok vpřed nám nepochybně přinese skvělé příležitosti.

Chcete-li si přečíst oficiální tiskovou zprávu společnosti Nature's Sunshine Product, klikněte sem.
..................................


26-Jun-14

Komu: Distributoři společnosti Synergy z celého světa

Předmět: Vstup na čínský trh - společnost Nature's Susnhine oznamuje strategické partnerství se společností Fosun Pharma

Jak je uvedeno v přiložené tiskové zprávě, je nám nesmírnou ctí, že dnes můžeme oznámit strategické partnerství, které mezi sebou uzavřely společnosti Nature's Sunshine a Fosun Pharma pro účely vstupu na čínský trh. Pro naši společnost je to obrovská příležitost.

Čína využívá přírodní a bylinné produkty v rámci holistického přístupu ke zdraví člověka již od pradávna. Její trh s vitamíny, minerály a doplňky má hodnotu 15,6 miliard dolarů a prudce roste. Čína má navíc třetí největší a nejrychleji rostoucí trh přímého prodeje na světě.

V přelomové dohodě mezi společnostmi Nature's Sunshine a Fosun Pharma se snoubí jejich silné stránky a vzniká tak unikátní partnerství, které posílí naši schopnost vybudovat v Číně v nadcházejících letech silné zázemí. Celkově tak dojde ke zvýšení síly a úspěchu NSP v globálním měřítku.

Kristine Hughesová, spoluzakladatelka a místopředsedkyně představenstva, v reakci na oznámení prohlásila: „Za své více než čtyřicetileté působení u NSP jsem měla mnoho cílů, a jedním z nich bylo, aby se naše produkty začaly užívat celosvětově. Snila jsem o tom, že naši značku budou lidé jednou znát úplně všude. Největší vzrušení v životě jsem pocítila při prodávání našich produktů v Rusku. Hlavně kvůli prospěchu, zdravotnímu i finančnímu, který naše produkty a náš marketingový systém mohly této kdysi uzavřené zemi přinést. Jsem přesvědčena o tom, že standardy našich zaměstnanců i lidí v oblasti prodeje řadí společnost Nature's Sunshine ke světové špičce. Nesmírně mě těší, že můžeme lidem v Číně pomáhat stejně, jako pomáháme lidem na jiných místech. Chtěla bych poděkovat našim zaměstnancům i lidem z oblasti prodeje za to, že přispěli k realizaci této skvělé věci. Naše sny se stávají skutečností.“

I když se vyvíjíme, na způsobu našeho podnikání na stávajících trzích po celém světě se nic nezmění:

  • Nadále budeme usilovat o to, abychom se stali přední světovou společností v oblasti zdraví, životní pohody a životního stylu, a naše produktová strategie zůstane beze změny.
  • Na těchto trzích budou stále fungovat ty samé distribuční kanály. 
  • Naše produkty budou nadále vyráběny v našem výrobním závodu ve Spanish Forku. V budoucnu ale možná výrobu některých produktů pro čínský trh přesuneme do Číny.
  • Stále budeme pěstovat ten výjimečný odkaz, který byl po dlouhá léta budován, a který staví na těch nejvyšších standardech kvality, servisu a integrity, dodávaných komunitou zapálených a láskyplných lidí.

Při vstupu na čínský trh zaujmeme unikátní vícekanálový a víceznačkový přístup, který nám umožní maximalizovat tržní příležitosti i podíl. V případě společnosti Synergy bude vstup doprovázen kanálem přímého prodeje a v případě NSP kanálem maloobchodů. Je však nutné distributory společnosti Synergy informovat, že přímý prodej v Číně představuje vysoce regulovaný „uzavřený“ trh, který neumožňuje vyplácení peněz lidem na vyšších úrovních, jež se nacházejí za hranicemi Číny. Musíme vyvinout nový model přímého prodeje, nový plán odměňování a vychovat si nové distribuční lídry se sídlem v Číně. Je velmi důležité, aby se v budování podnikání v Číně neangažoval žádný stávající distributor. Informace o pokrocích v budování našeho společného podnikání vám budeme zprostředkovávat formou pravidelných hlášení.

Očekáváme, že budování a nastartování našeho společného podnikání bude chvíli trvat, neboť je zapotřebí projít nutnými regulatorními schvalovacími procesy a zvládnout plánování trhu. Předpoklad je takový, že v rámci 5 let bude Čína jedním ze 2 předních trhů a bude významně přispívat k našemu celkovému růstu.

Greg Probert, předseda a generální ředitel společnosti Nature's Sunshine Products, to okomentoval slovy: „Vstup na čínský trh je dalším logickým krokem v naší strategii růstu. Naše partnerství se společností Fosun Pharma dává společnosti Nature's Sunshine přístup k velmi významnému trhu prostřednictvím inovativního a diferencovaného obchodního modelu se silným lokálním partnerem. Aktivní investice společnosti Fosun do Nature's Sunshine jen dokládají důvěru, jakou do společnosti Nature's Sunshine vkládá a zároveň tím dává najevo svůj závazek k dosažení úspěchu v tomto společném podnikání.“

Na závěr bychom rádi vyjádřili přesvědčení, že toto strategické partnerství znamená pro Nature's Sunshine obrovský krok kupředu. Krok, který nám pomůže získat podíl na globálním trhu a celkově posílit naše obchody. Z obyčejné inovativní myšlenky staré 42 let je nyní vstup na čínský trh, který je příslibem toho, že produkty NSP a Synergy budou k dostání ve 49 zemích po celém světě a budou měnit životy miliónů lidí k lepšímu. A stále jdeme kupředu!

Děkujeme za vaše každodenní úsilí. S přátelským pozdravem,

Gregory L. Probert
Předseda a generální ředitel

D. Wynne Roberts
Prezident a provozní ředitel

CONVERSATION

Instagram

Follow Us