První výročí Synergy WorldWide Polsko - nová akce a film z oslavy!

Emoce spojené s událostí ve Varšavě jsou stále naživu. Připomeňme si nově oznámenou akci a podívejme se na film.Akce Barcelona pro Polsko a Českou republiku

Akce se mohou zúčastnit všichni distributoři Synergy, působící v Polsku a v České republice, kteří dosáhnou úrovně standardní kvalifikace v každém měsíci, během akčního období a mají aktivovanou automatickou dopravu.

Než začnete stoupat na vrchol, podívejte se na některé důležité informace.

Informace o cenách

Každý měsíc pět distributorů s nejvyšším počtem bodů obdrží speciální cenu!

1. místo - letenka do Barcelony a vstupenka na roční Summit s bufetem pro 1 osobu a sada Synergy produtků mezi které patří (e9 balení a tuba SLM)

2. místo - vstupenka na roční Summit s bufetem pro 1 osobu a sada Synergy produktů mezi které patří (e9 balení, tuba SLM, V3)

3. místo - vstupenka na roční Summit s bufetem pro 1 osobu a sada Synergy produtků mezi které patří (tuba SLM, V3)

4. místo- vstupenka na roční Summit s bufetem pro 1 osobu a balení e9

5. místo – sada V3

Poznámka: Letenky a jízdenky na roční Summit jsou osobní a nepřenosné. Pouze vítěz může využít odměnu. Jediným případem kdy můžete přepsat cenu na někoho jiného je situace, když vyhrate více než jednou stejnou cenu.
Jak sbírat body

Klikněte zde aby se dozvědět více podrobností o pravidlech akce. Navíc, aby odměnit všechny ty, jejichž úroveň automatické dopravy v daném měsíci je 120CV nebo více, přidáme jim 200 bodů na začátek.

Doba trvání akce

3 měsíce - červen, červenec a srpen 2014. Každý měsíc to zvlaštní doba nabíjení bodů. To známená, že teoreticky můžete vyhrát až 3 ceny!

Termín předání cen

Ceny budou předány nebo odeslány po skončení každého ze tří kvalifikačníchobdobí tz. V červenci, srpnu a září 2014.

Naše akce je spojena s celoevropskou akcí. Akce se navzájem nevylučují. Využijte příležitost a vyhrájte ve všech třech kategoriích: získejte hotovost, ubytování v Barceloně, iPada, vstupenku, Synergy výrobky, letenky a mnoho dalších cen! Vše je na dosah! Nastavte si svůj cíl, dejte to na papír a pustíte se do práce abychom mohli v září v Barceloně společně slavit úspěch a bavit se s celou Evropou! Zbyly jen tři měsíce. Využíjte je, jak nejlépe umíte.

Nemůžeme se už dočkat ročního summitu a schůzky s Vámi ve Španělsku! Uvidíme se tam!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us