Zpráva od Dan Norman

Září 2013
Tým Synergy:

Musím pochválit členy našeho týmu po celém světě za jejich pozoruhodné výkony, jichž docílili letos v létě. Když se podívám na naše impozantní čísla, je jasné, že máme ve svých řadách mnoho užitečných a efektivních vůdců. Jen v červenci dosáhli dva členové týmu ocenění Emerald Executive a dva pokročili na úroveň Pearl Executive. Gratulujeme následujícím pracovníkům:

Dan Norman, President of Synergy WorldWide
Gyun Han Lee, Emerald Executive (Corea)
Hendro Soeyoto, Emerald Executive (Indonesia)
Mi Ae Kim, Pearl Executive (Corea)
Emilia Agussalim y Ricky Steven Theixar,                                         Pearl Executives (Indonesia)

Celá společnost má celkem 114 členů týmu, kteří byli povýšeni na vedoucího týmu a výše – to je mimořádný úspěch!

Tím, že dosahujete svých cílů, motivujete k tomu i své týmy a vytváříte tak řetězovou reakci zlepšování životního stylu ve svých komunitách. Stále narůstá počet lidí, kteří zjišťují, že jim fyzické a finanční výhody produktů Synergy obohacují život. Mnozí z vás dosáhli v této společnosti vysokého postavení, a dá se očekávat, že díky sdílení Synergy Advantage se světem bude tento trend trvale pokračovat.

Globální Summit 2013

Všechny úspěchy, jichž jste v tomto roce dosáhli, si zaslouží oslavu. Co nevidět je zde také dlouho očekávaný Globální Summit 2013, na němž máme příležitost se všichni společně sejít v korejském Soulu a zatleskat vám za vaši tvrdou práci. Nárůst počtu povýšení je jedním z mnoha skvělých pokroků, jichž se Synergy v posledních měsících dočkala. Zahájením prodeje SLMsmart v USA jsme pronikli na trh s prostředky na snižování hmotnosti. Tento přirozený systém redukce hmotnosti pomohl mnoha distributorům a zákazníkům dosáhnout svých cílů při hubnutí a s radostí oznamujeme, že tato produktová řada bude po mezinárodním debutu na Globálním Summitu dostupná i v Koreji. Těšíme se, že brzy uvidíme pozitivní změny, jichž díky těmto účinným produktům doznají obchody korejských členů týmu a kvalita jejich života. Náš tým výkonných vedoucích se těší na to, až se s vámi bude moci podělit o další informace o budoucnosti Synergy WorldWide na Globálním Summitu.

Nový vedoucí vědecký pracovník

Naší prioritou č. 1 v Synergy je vytváření vysoce účinných přírodních produktů nejvyšší kvality. Toho by však nešlo dosáhnout bez zkušeností týmu uznávaných vědců. V květnu jsme přivítali dr. Matthewa Trippa, Ph.D. na pozici Chief Scientific Officer (vedoucí vědecký pracovník). Představuje hlavní vůdčí osobnost v našem výrobním závodě. Jeho rozsáhlé zkušenosti ve výzkumu a vývoji včetně mnohaletého působení ve společnostech ze žebříčku Fortune 500 jsou pro nás významným přínosem. Jsme poctěni, že máme dr. Trippa ve svých řadách a i nadále budeme v našem týmu zaměstnávat pouze ty nejrenomovanější odborníky.

Pro-Argi9+ ve světě medicíny

Lékařští odborníci ve Spojených státech mají vždy po ruce informace od výrobců léčiv v podobě každoročně vydávané publikace Physicians’ Desk Reference (databáze léčivých přípravků pro lékaře). ProArgi-9+ se poprvé objeví v 68. vydání PDR, a sice v roce 2014. Každý, kdo má přístup k PDR, si tak může přečíst kompletní schválený popis našeho nejprodávanějšího produktu. Tato publikace je k dispozici nejen lékařům, ale je dostupná i prostřednictvím mnoha knihkupectví a elektronických knihoven, takže se informace o našem produktu dostanou k široké veřejnosti. PDR je nejuznávanější lékařskou referenční příručkou, která je v dnešní době dostupná, což znamená, že se produkty ProArgi-9+ a Synergy WorldWide dostanou do obecného povědomí a budou se více používat. Doufáme, že díky této publicitě objeví ProArgi-9+ a jeho výhody více lidí, kteří si chtějí zachovat zdravý životní styl.

Legacy Retreat, aneb Společná dovolená 2014

Někteří z vás se již pravděpodobně těší, jak si odpočinou na pláži v Oahu na Havaji. Gratulujeme těm, kteří se již pro tuto ostrovní dovolenou kvalifikovali. Tito šťastlivci si budou užívat all-inclusive prázdniny v hotelu Hilton Hawaiian Village od 12. do 16. ledna. Legacy Retreat je vždy nezapomenutelným zážitkem plným relaxace, dobrého jídla a dobrodružství. Je to rovněž šance seznámit se s elitou společnosti Synergy. Těším se, že se do uzávěrky dne 31. prosince kvalifikuje pro tuto událost ještě více vedoucích pracovníků.

Přeji vám produktivní podzim a chci vám srdečně poděkovat za vaši oddanou práci při dalším rozšiřování Synergy do světa a šíření našeho poselství „Zanechte odkaz“. Synergy WorldWide řídíte vy. Těším se, že se budu na těchto skvělých událostech podílet společně s vámi.

S pozdravem,

Dan Norman
Generální ředitel
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us