Předstartovní začíná ve třech nových zemích

Společnost Synergy WorldWide posiluje svůj růst v mezinárodním měřítku a chystá se vstoupit na trh ve třech nových zemích: v Itálii, ve Slovinsku a na Islandu!

Tímto krokem společnost Synergy začíná nabízet svoje zkušenosti na nových trzích. Jsme rádi, že můžeme rozšířit svoje působení a podělit se s ještě větším počtem lidí o hodnoty a produkty společnosti Synergy, které mění život.

1. srpna 2013 se k našemu týmu mohou připojit potenciální distributoři v Itálii, ve Slovinsku a na Islandu. Pomocí odkazů níže vyhledejte svůj předstartovní formulář a můžete začít! Vyplněný předstartovní formulář odešlete do kanceláře naší společnosti. Kontaktní informace jsou uvedeny přímo v něm.

ITÁLIE

Kliknutím sem otevřete předstartovní formulář pro Itálii.
Kliknutím zde pro vstup italského předstartovní formuláře v angličtině.

To je teprve začátek všech událostí, na které se můžete těšit v Itálii. Nyní, když jsme dospěli do předstartovní fáze, se můžeme těšit na VSTUP NA ITALSKÝ TRH V PLNÉM ROZSAHU v říjnu 2013. Tou dobou mohou distributoři společnosti Synergy v Itálii začít objednávat produkty, dostávat provizi a získávat italské verze všech nezbytných informačních materiálů – brožur, videí a formulářů, které společnost Synergy poskytuje svým členům týmu. K dispozici bude rovněž italský web společnosti Synergy a provozní aplikace Pulse. Itálie bude mít k dispozici vše nezbytné pro podporu prosperujících společností a změnu života lidí pomocí webových seminářů Synergy Advantage.

SLOVINSKO

Kliknutím  sem otevřete předstartovní formulář pro Slovinsko.
Kliknutím zde pro vstup slovinský předstartovní formuláře v angličtině.

Začátkem září 2013
provede společnost Synergy OMEZENÝ VSTUP NA SLOVINSKÝ TRH, při němž distributorům v této zemi umožní objednávat a přijímat produkty a získávat provize. Uvedení na slovinský trh v plném rozsahu se předpokládá v roce 2014.

ISLAND

Kliknutím sem otevřete registrační formulář pro vstup na islandský trh.
Kliknutím zde pro vstup islandskou předstartovní formuláře v angličtině.

Začátkem září 2013 provede společnost Synergy OMEZENÝ VSTUP NA ISLANDSKÝ TRH, při němž distributorům v této zemi umožní objednávat a přijímat produkty a získávat provize. Zájemcům jsou k dispozici anglické informační materiály pro distributory.

V každé z těchto zemí čekají společnost Synergy WorldWide neuvěřitelné možnosti. Těšíme se na to, co pro nás chystá budoucnost!


Zobrazit tento blog v slovinsky, italsky a islandský kliknutím na níže uvedené odkazy:
Slovinština
Italština
Islandský

CONVERSATION

Instagram

Follow Us