Podniková Zpráva od Stewart Rutter

Léto je tady a to je ten čas kdy jsme rádi,že jsme součástí společnosti, která je prosperující a žehná životům lidí po celém světě. Měl jsem v poslední době možnost zúčastnit se velmi speciálních akcí, které vytvářejí vyšší úroveň spolehlivosti a vzrušení pro naši budoucnost.

Jedna z těchto akcí byla, kdy se někteří z našich nejvyšších představitelů zůčastnili prvního firemního setkání v Polsku. Pracujeme na plánech s cílem otevřít Polsko jako náš 25. mezinárodní trh. Bylo to velmi vzrušující setkání z našimi začínajícími lidry ,kteří čekali dlouho a trpělivě,aby dostali příležitost,že Synergy se stala pro ně skutečnosti.Doufáme,že oficiální otevření Polska se uskuteční letos na podzim.

Všechna tato setkání a události mě opět znovu připomněly proč jsem tak rád,že jsem součásti Synergy Worldwide a co nás vlastně dělá lepšími od mnoha jiných firem v našem oboru. Jsou to naši lidé!

Máme štěstí,že jsme obdařeni skvělými lidmi,kteří jsou součásti naší společnosti.Počínaje našim skvělým zakladatelem Dan Higginson, který nejnovějším členům ve Varšavě vysvětlil co znamená reprezentovat Synergy - přitahujeme a jsme obklopeni neuvěřitelnými lidmi.

Když se zaměříme na jednotlivé životy těch , které nás spojují , máme mnohem vyšší míru vlivu a celkového úspěchu.Bez ohledu na všechny nejnovější pokroky v oblasti technologií,tento buznys je a vždy bude “Buznys pro Lidi.”

Chtěl bych Vám připomenout a požádat Vás,aby jste věnovali zvláštní pozornost každému jednotlivci a řešili jejich specifické problémy,potřeby,touhy a nadání.Je to nejlepší cesta dozvědět se co nejvíce a také Vás to přivede k vyšším úspěchům,než cokoli jiného.

Připomíná mi to výrok z jedné z mých nejoblíbenějších knih, “Dárce," který zní:

"Zákon vlivu - Váš vliv je určen podle toho, že umístíte zájem ostatních lidí na první místo." 

Vím, že tento výrok je pravdivý. Setkal jsem se s tím u všech lidí,kteří dosahují úspěch a dobré výsledky.

Naše společnost dosáhla velkých úspěchů. Chtěl bych pogratulovat každému z Vás za vaši oddanost, vaší vášeň a za to, co děláte na denní bázi, aby jste mohli zastupovat Synergy WorldWide ve vaší části světa.

Těším se a doufám, že se s Vámi se všemi brzy setkám!

Přeji vše nejlepší,
Stewart

CONVERSATION

Instagram

Follow Us