Evropský summit 2012 – Dane Iorg

Na Evropském summitu v Kodani se sejdou členové našich týmů z celého světa, aby se podělili o své nadšení a úspěchy, kterých dosáhla společnost Synergy WorldWide. Poslechnete si vůdčí osoby, lékaře, zdravotnické odborníky a korporační tým společnosti Synergy a poučíte se o důležitosti zdravého srdce; Synergy WorldWide vám ukáže, že v oblasti svého podnikání zaujímá přední pozici. Přečtěte si více o řečnících a určitě se přihlaste již dnes k účasti na Evropském summitu 2012.

Dane Iorg, Presidential Executive

Výkonný předseda Dane Iorg má za sebou velmi hodnotnou a úspěšnou historii v Synergy WorldWide. Věří v nezbytnou nutnost udržovat si pozitivní postoj a zastává názor, že je to základní součást úspěchů dosažených nejen v Synergy WorldWide, ale ve svém celém životě.

Dane prohlašuje:„Nezáleží na tom, jaké máte cíle, musíte prostě zavřít oči i uši a přesvědčit sami sebe, že to nevzdáte a že přes veškeré překážky dosáhnete úspěchů.” Danovým klíčem k úspěchu v oblasti síťového marketingu je jednoduše podílet se o vše co má a co zná. Dane dává rady členům týmu:„Prostěe povězte lidem o vynikajících výrobcích a příležitostech jak dosáhnout a udržovat si zdraví a budete finančně úspěšní.”

A pokračuje: „Je též velmi důležité, abyste se zapojili do dění ve společnosti. Rozšiřujte si vědomosti o výrobcích, pročtěte si informační materiály a poslouchejte CéDéčka a telefonáty za daný týden. Čím více toho víte, tím lépe dokážete vysvětlit a podělit se o příležitosti.”

Těšíme se na setkání s Vámi v Kodani!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us