Zásady prodeje na webu

V několika minulých měsících Synergy WorldWide obdržela četné zprávy o tom, že členové týmů prodávají její produkty na webu. Jak je jasně uvedeno v našich zásadách a postupech, Synergy nepovoluje prodej produktů na webu – přes eBay, Amazon ani jiné, nezávislé webové stránky.

Po zavedení programu pro preferované zákazníky v Evropě mohou členové týmů i zákazníci objednávat produkty přímo z webových stránek Synergy WorldWide, odfaxováním objednávky nebo zavoláním do oddělení služeb zákazníkům. Při objednání přímo od Synergy WorldWide lze produkty nakupovat za velkoobchodní cenu, přesně stejnou, jakou účtujeme členům týmů. A díky možnosti vydělat 25 procent na rabatu Elite není nutné přirážet si další marži. Díky Programu pro preferované zákazníky se mohou členové týmů soustředit na budování svých základen a nemusí se trápit s logistikou distribuce a zajišťováním zákaznického servisu, jelikož o tyto služby se stará Synergy.

Synergy připravuje stejné webové stránky pro všechny trhy v Evropě. Dokud nebudou tyto stránky k dispozici, mohou si členové týmů vytvářet vlastní stránky, oddělení Synergy Compliance je však musí před uvedením do provozu schválit a nesmějí na nich prodávat žádné produkty. V příloze najdete seznam častých otázek a odpovědí k vyjasnění běžných záležitostí.

Pokud budete potřebovat další vysvětlení, obracejte se s otázkami a připomínkami na oddělení služeb zákazníkům. Děkujeme vám předem za respektování uvedených pravidel.


Časté otázky nových členů


Použití internetu

Q: Mohou členové týmu prodávat produkty Synergy na webu?
A: Ne. Synergy nepovoluje prodej produktů na webu – přes eBay, Amazon, ani jiné, nezávislé webové stránky.

Reklamační zásady

Q: Lze produkty Synergy WorldWide vrátit?
A: Ano, lze. Členové týmu mohou po uplynutí zkušebního období dostat zpět 100 procent hodnoty své původní objednávky. Toto opatření je v rámci záruky vrácení investice, která novým členům umožňuje produkt vyzkoušet zcela bez rizika. U dalších objednávek mají členové týmu právo na vrácení 90 procent hodnoty nepoužitých produktů. Všechny produkty musí být vráceny nejpozději do 90 dnů od nákupu. Náklady na dopravu jsou nevratné.

Q: Jak mohu produkt vrátit?
A: Členové týmu musí zatelefonovat na oddělení služeb zákazníkům a vyžádat si autorizační číslo pro vrácení zboží (RMA). Pracovník oddělení vysvětlí, kam produkt vrátit. Jakmile produkt obdržíme, finanční částka bude členovi v. Peníze jsou poukázány zpět stejnou metodou , jaká byla použita pro původní platbu.

Prodej do zahraničí

Q: Lze produkty Synergy WorldWide prodávat v zemích, kde dosud nebyl prodej oficiálně zahájen?
A: Ne. Produkty lze prodávat pouze na trhu, kde byly zakoupeny.

Maloobchodní prodejny

Q: Lze produkt prodáván v maloobchodní síti, např. v prodejnách, lékárnách atd.?
A: Ne. Produkty lze prodávat pouze v provozovnách poskytovatelů různých služeb, tj. v lékařských ordinacích, fitness centrech, kosmetických salónech atd., kde člen týmu působí a je přítomen. K prodeji je nutný předchozí souhlas Synergy WorldWide.

Nábor základny (nekalá soutěž)

Q: Mohou členové týmu získávat členy týmu z jiné základny (downline)?
A: Ne. Členové týmu se nesmí snažit přesvědčovat jiné členy, aby přešli do jiné základny.

Q: Mohou členové týmu získávat jiné členy pro další obchodní aktivity kromě prodeje pro Synergy WorldWide?
A: Ne. Aktivní členy týmu je zakázáno přesvědčovat, aby pracovali v jiné organizaci síťového marketingu nebo přímého prodeje než v Synergy WorldWide.

Vlastnické podíly

Q: Mohou mít členové týmu více účtů u Synergy WorldWide?
A: Ne, členové týmu nemají povoleno mít více než jeden účet u Synergy WorldWide.

Q: Mohou mít členové týmu osobní a zároveň též podnikatelský účet?
A: Ne. Členové týmu nesmějí mít vlastnický podíl na podnikatelském a současně osobním účtu. U Synergy mohou mít pouze jeden účet.

Q: Mohou mít vlastní oddělené účty členové rodinné jednotky, tj. manželé, partneři, nebo lidé žijící ve společné domácnosti?
A: Ano, ale pouze pokud mají stejného sponzora a jsou ve stejné větvi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us