Letní Promotion v Evropě

Synergy Nová Evropa Letní Promotion Vám vloží do Vašich kapes více peněz a ve stejné době Vám pomůže vybudovat silné a stabilní podnikání v Synergy. Tato Promotion je pro všechny Synergy markety v Evropě a proběhne od června do srpna 2012.

Bezplatný vstup na Summit

Každý nový Člen Evropského týmu, který získá hodnost bronz během propagačního období a bude v tomto měsíci na pravidelném Autošipu, obdrží nenávratný lístek na evropský Summit (v hodnotě 189 Euro),který se koná od 6.do 8. září v Kodani v Dánsku.

Poznámka: Pokud jste se již zaregistrovali a získáte bezplatný vstup na Summit,můžete tento lístek použít pro svého hosta,kterého na Summit přivedete.

Peněžní Bonus

Každý evropský Člen týmu, který získá  Silver, Gold, nebo Team Leader  poprvé během propagačního období a udrží si ho nebo tuto hodnost zvýší v příštím měsíci,bude na Autošipu po dobu obou  kvalifikačních měsíců  a zúčastní se evropského Summitu, obdrží  odpovídající bonusy jak je uvedeno v následující tabulce.

Sponzor Bonus

Synergy kompenzační plán je zaměřený na týmovou práci a spolupráci.Osobní sponzor , který získá peněžní bonus, bude odměněn Sponzor bonusem, pokud bude během obou kvalifikačních měsíců na previdelném Autošipu a zúčastní se evropského Summitu.


Poznámka: Bonusy můžou být vyplaceny dohromady a budou vyplaceny po zkončení Summitu.

Evropa Letní Promotion
Další: více informací

CONVERSATION

Instagram

Follow Us