Připravte se na rok jako žádný jiný v historii Synergy WorldWide

Připravte se na rok jako žádný jiný v historii Synergy WorldWide

Rok 2011 bude další významnou kapitolou v historii této skvělé společnosti a my bychom Vás rádi informovali o  výhodách Vašeho úspěchu .

V přípravě na letošní Global Summit v Las Vegas, bude v roce 2011Las Vegas odměnou vám za vaši tvrdou práci, hodnost a pokrok udržitelné činnosti. Přijďte do Vegas kde budete mít možnost vydělat 6,575€ celkem v propagační výplatě. Z toho 4.000€ z teto částky budou na vás čekát v Las Vegas !


Zde je návod, jak to funguje:

Propagace začíná 1 března 2011 a trvá až do 31.srpna 2011. Při získání každého dalšího nového vyššího pinu,obdržíte okamžitě peněžní odměnu. Kromě okamžitého peněžního bonusu za dosažení každé nové hodnosti, Synergy Vám připíše stejnou odpovídající částku k Vašemu bankovnímu bonusu, pokud budete udržovat nový PIN nebo ještě vyšší, po dobu tří po sobě následujících měsíců v rámci propagačního období.

Celková částka bonusu bude vyplacena po skončení propagačního období na Global Summit v Las Vegas 2011.

Pokud si neudržíte získaný vyšší pin po dobu tří následujících měsíců,tak přijdete o částku která Vám byla přidaná k Vašemu bonusu.Je proto velmi důležité si získané vyšší hodnoty udržet po celou tuto dobu.

Celková částka která bude vyplacena v Las Vegas je omezená na 4000€.Můžete si vydělat tolik peněžních bonusů a bankovních bonusů kolik jen jste schopni dosáhnout během propagačního období. Máte osm měsíců dosáhnout maximální odměnu, takže neztrácejte čas!  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us