FAQ Series - Tracking Centers


V bloku FAQ Vám  dnes vysvětlíme rozdíl mezi jedním a třemi TC. Nejčastější otázky nových členů týmu jsou ohledně výhod mezi jedním a třemi TC. Doufáme, že Vám budeme moci vysvětlit některé Vaše otázky, základním ujasněním ohledně těchto dvou centrů.

Člen týmu může aktivovat Sunergy účet s jedním TC (100 CV) nebo třemi TC (300 CV). Pokud se pro začátek rozhodne pro jeden TC může ho v budoucnu rozšířit na tři TC,dokoupením 200CV,což je rozdíl mezi 1TC a 3TC. Tato změna musí být provedena do šesti měsíců od datumu registrace.  Druhý traking center TC2  je vždy umístěn přímo do levé nohy a třetí traking center TC3 do pravé nohy pod TC1 člena týmu. Viz obrázek níže.

Všechny kvalifikační objednávky musí být umístěny na TC1, ale všechny následující objednávky budou umístěny buď na TC2 neboTC3. Příslušné CV z těchto zakázek se budou rolovat do příslušné levé nebo vpravé nohy.


Příklad: člen týmu má slabou levou nohu a udělá velkou objednávku (bulk) 350 CV, kterou umístí do TC2  Získaných 350CV se mu připíše do jeho levé nohy a tyto budou započteny k jeho zákládním provizím.

Normálně člen týmu musí sponzorovat jiného aktivního člena týmu, aby kvalifikoval pro měsíční provize, ale se  třemi TC  člen týmu kvalifikuje pro získání provizí aniž by sponzoroval dalšího člena týmu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us