Připomínka: Nový postup u neaktivních členů týmu


Tento postup automaticky mění status člena týmu na preferovaného zákazníka, pokud si neobjedná žádný výrobek během posledních 6 měsíců.

Tento nový postup dává členům týmu jasný přehled, kdo je aktivní a kdo neaktivní v jejich struktuře. Pomůže to členům týmu zaměřit jejich úsilí na ty, kteří podnikají, a sledovat ty, kteří jsou pasivní.

Další období pro změnu statusu jsou:
1. leden (den změny) – 30. červen
1. červenec (den změny) – 31. prosinec


PŘECHODNÁ LHŮTA

Leden a červenec (měsíce následující po dnech změny) budou považovány za přechodnou lhůtu.  To znamená, že členové týmu mohou snadno změnit svůj status zpět na člena týmu tím, že zavolají na zákaznickou podporu Synergy.

REAKTIVAČNÍ POSTUP


1. Zavolejte na zákaznický servis a požádejte o reaktivaci Vašeho účtu.
2. Udělejte reaktivační objednávku (je nutné, aby reaktivační objednávky obsahovaly minimální počet CV pro měsiční kvalifikaci).

*Doporučujeme provádět reaktivace prostřednictvím zákaznického servisu v průběhu přechodné lhůty (abyste si byli jisti, že reaktivace proběhla rychle a správně).


OPĚTOVNÁ AKTIVACE PO PŘECHODNÉ LHŮTĚ  

Ti, kteří budou otálet s obnovením aktivace člena týmu z preferovaného zákazníka až po skončení přechodné lhůty, budou muset zaslat oficiální žádost na email na zákaznickou podporu.
Pokud nemáte žádnou objednávku od 1. ledna a chcete zůstat aktivnímn členem týmu Synergy, udělejte objednávku před 1. červencem! Pokud máte další otázky, obraťte se na zákaznický servis.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us