Představujeme Vám nového generálního manažera pro Českou republiku: Nader Poordeljoo


Chtěli bychom Vám oznámit, že generální manažer Nader Poordeljoo pro Německo, Rakousko a Nizozemsko se nyní stává generálním manažerem i pro Českou a Polskou republiku.

Nader Poordeljoo vstoupil do síťového marketingu před 15 lety a od té doby pracuje v tomto oboru.

Nader Poordeljoo se narodil v Íránu a když mu bylo 13 let, přestěhoval se do Nizozemska. Po ukončení školy se v roce 2001 přestěhoval do Německa, kde žije dodnes. Mluví persky, nizozemsky, německy a anglicky.

Po přestěhování do Německa Nader Poordeljoo začal pracovat pro ERGO Group, světovou pojišťovací společnost, a krátce poté objevil síťový marketing. Nader Poordeljoo začal podnikat s několika společnostmi síťového marketingu, včetně ACN, dokud nedostal nabídku udělat nahrávku. Jeho hudební kariéra nastartovala a mnoho jeho písniček se stalo hitem.

Po úspěšném období v hudební branži se Nader Poordeljoo vrátil do světa obchodu a stal se manažerem pro prodej ve společnosti ze stavebního odvětví, která mu svěřila vedení nového podnikání v Německu, Rakousku a Nizozemsku. Poté byl zaměstnán jako vedoucí prodeje v německé telekomunikační společnosti, až nakonec zjistil, že mu vyhovuje pozice v prodeji v síťovém marketingu ze strany firmy.

ViSalus zaměstnal Nadera Poordeljoo’a v roce 2014 jako manažera pro prodej pro ulehčení otevření německého a rakouského trhu. V této době Nader Poordeljoo se setkal a začal blízce spolupracovat s vícepředsedou pro prodej pro Evropu Carmelem D’Anzi’m. Nader Poordeljoo byl zodpovědný za rozvoj trhu, marketing a podporu prodeje a organizaci setkání.

Nader Poordeljoo se skvěle hodí na tuto pozici díky úspěšným zkušenostem v oboru, ve firemním managementu přímého prodeje a jeho zálibě v obchodu.

Nader Poordeljoo dobře zapadl do rodiny Synergy a my budeme s radostí sledovat, jak se bude v budoucnu pod jeho vedením rozvíjet trh v České republice, Polsku, Německu, Rakousku a Nizozemsku.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us