Vysvětlení k Elite Honors


Nové podmínky kvalifikace pro Elite Honors v roce 2017 byly zavedeny na začátku tohoto měsíce. Naše společnost je ráda, že program pomáhá nastartovat a dále podporovat růst všech v celé Evropě.

Poslední dobou jsme dostali dotazy ohledně kvalifikace pomocí bodů (CV) z aktivační objednávky. Chtěli bychom vysvětlit tuto nejasnost. O podmínkách pro kvalifikaci jsme psali níže uvedené:

Druhy kvalifikace:
Následující druhy kvalifikací představují tři úrovně kvalifikací, kterým v tomto programu odpovídá různé ocenění. Všechny druhy kvalifikací se týkají Obchodní pobočky 1 (TC 1) a aktivační body (CV) již nejsou započítané do kvalifikace do Elite Honors.

600 CV*
1200 CV*
2400 CV*

*Všechny úrovně CV (bodů) jsou navíc ke standardní mesíční kvalifikaci.

Příklad: V USA je standardní měsíční kvalifkace 120 CV, takže abyste se tam kvalifikovali, musíte mít nejméně 720 CV na TC 1.

Část textu označeného červeně “…aktivační body (CV) již nejsou započítané do kvalifikace do Elite Honors.” se vztahuje na předchozí požadavek z roku 2016, kdy bylo zapotřebí mít 200 CV z aktivační objednávky. Zmíněná část věty však neznamená, že novému distributorovi, který udělá aktivační objednávku za 600 CV, nebude 600 CV započítáno do kvalifikace podle podmínek pro rok 2017, tj. 600 CV + standardní měsíční kvalifkační objem (tj. 100 CV). Vlastní aktivační objednávka bude i nadále počítaná jako body na vlastním TC 1.

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další vysvětlení, obraťte se na Vašeho generálního manažera nebo na zákaznickou podporu.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us