Přelomový nový rok


Rok 2016 pomalu končí a já jsem neuvěřitelně vděčný všem fantastickým lidem, se kterými jsem měl to potěšení pracovat v tomto roce. Naši členové týmu v České republice jsou ukázkou tvrdé práce a odhodlání “zanechat dědictví” a již se nemohu dočkat, co dosáhnete v roce 2017.

Chtěl bych poblahopřát k získání nového stupně Zdeňkovi a Martině Sládkovým, držitelům stupně Team Manager, a Štefanovi Richtárikovi, který dosáhl úrovně Team Leader.

Jsem hrdý, že pracuji zde v Synergy s těžce pracujícími a obětavými lidmi. S potěšením vedu tyto osoby, aby pokračovaly v rozvíjení vlastního podnikání a trvale pracovaly, aby se v tomto oboru vyšplhaly ještě výše.

Příští rok bude pro Synergy WorldWide historický, máme mnoho nových úžasných vylepšení, která brzo přijdou. Rok 2017 začneme tím, že představíme Elite Health v souvislosti s novou sadou Purify, která zahrnuje nové výrobky. Tato sada pomůže udělat revoluci v péči o zdraví a v oblasti přímého prodeje, pokud budeme pracovat celý rok.

Budeme pořádat školení a skvělá setkání, abyste stále byli informovaní o všem, co se stane v Synergy Europe v roce 2017. V březnu si zarezervujte čas na City Tour se speciálními hosty z Ameriky Markem Comerem a Davidem Johnstonem. Akce se bude konat ve třech městech (bližší podrobnosti se brzy dozvíte!).

Nezapomeňte si také naplánovat účast na Summitu 2017, který se bude konat v září v Barceloně. Zde se shromáždí členové týmu Synergy z celé Evropy, aby se dozvěděli o nových akcích a oceněních za jejich těžkou práci za celý rok. Je to nejdůležitější událost roku, proto si toto setkání nenechte ujít!

Doufám, že každý z Vás stráví příjemné chvíle s rodinou a přáteli a užije si vánočních svátků i vstupu do nového roku!

Těším se na naše setkání během nadcházejících akcí a chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za vše, co děláte, abyste “zanechali dědictví”.


Radosław Baszyński
Generalní manažer pro Českou republiku
Synergy WorldWide


CONVERSATION

Instagram

Follow Us