Přelomový nový rok

čtvrtek, prosince 22, 2016


Rok 2016 pomalu končí a já jsem neuvěřitelně vděčný všem fantastickým lidem, se kterými jsem měl to potěšení pracovat v tomto roce. Naši členové týmu v České republice jsou ukázkou tvrdé práce a odhodlání “zanechat dědictví” a již se nemohu dočkat, co dosáhnete v roce 2017.

Chtěl bych poblahopřát k získání nového stupně Zdeňkovi a Martině Sládkovým, držitelům stupně Team Manager, a Štefanovi Richtárikovi, který dosáhl úrovně Team Leader.

Jsem hrdý, že pracuji zde v Synergy s těžce pracujícími a obětavými lidmi. S potěšením vedu tyto osoby, aby pokračovaly v rozvíjení vlastního podnikání a trvale pracovaly, aby se v tomto oboru vyšplhaly ještě výše.

Příští rok bude pro Synergy WorldWide historický, máme mnoho nových úžasných vylepšení, která brzo přijdou. Rok 2017 začneme tím, že představíme Elite Health v souvislosti s novou sadou Purify, která zahrnuje nové výrobky. Tato sada pomůže udělat revoluci v péči o zdraví a v oblasti přímého prodeje, pokud budeme pracovat celý rok.

Budeme pořádat školení a skvělá setkání, abyste stále byli informovaní o všem, co se stane v Synergy Europe v roce 2017. V březnu si zarezervujte čas na City Tour se speciálními hosty z Ameriky Markem Comerem a Davidem Johnstonem. Akce se bude konat ve třech městech (bližší podrobnosti se brzy dozvíte!).

Nezapomeňte si také naplánovat účast na Summitu 2017, který se bude konat v září v Barceloně. Zde se shromáždí členové týmu Synergy z celé Evropy, aby se dozvěděli o nových akcích a oceněních za jejich těžkou práci za celý rok. Je to nejdůležitější událost roku, proto si toto setkání nenechte ujít!

Doufám, že každý z Vás stráví příjemné chvíle s rodinou a přáteli a užije si vánočních svátků i vstupu do nového roku!

Těším se na naše setkání během nadcházejících akcí a chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za vše, co děláte, abyste “zanechali dědictví”.


Radosław Baszyński
Generalní manažer pro Českou republiku
Synergy WorldWide

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.