Nový Pearl Executive: Fernando Gatti

pondělí, prosince 12, 2016


Fernando Gatti má velké sny spojené se Synergy a její rostoucí organizací. Jeho cílem je, aby se Synergy WorldWide stala známým pojmem s pomocí nejméně 100 Team Directorů a 20 Pearl Executive v jeho týmu během čtyř let. Jeho plány pomoci desítkám lidí, aby dosáhli vysokého stupně, mu trochu pomáhají v jeho osobním úspěchu, ale hlavně je to prospěšné pro rodiny, kterým pomáhá, aby dosáhli blahobytu ve všech aspektech života.

Narodil se v Itálii a v dětství se jeho rodina přestěhovala do Švýcarska. Tam navštěvoval internátní školu a měl možnost získat skvělé vzdělání. Během svého života rozvíjel svou lásku ke golfu, cyklistice a cestování. Je považovaný za fenomenálního řečníka a trenéra.

Fernando Gatti, fotbalista v důchodu a majitel posilovny, je 27 let spojený se síťovým marketingem, který, jak říká, je pro něho ideální odvětví. Je pro něj důležité, že úspěšné společnosti síťového marketingu musí vyznávat tyto hodnoty: úcta, věrnost a čestnost. Navíc síťový marketing vytváří prostředí, kde má hodnotu každý člověk.

“Nestačí mít dobré výrobky a zajímavý plan odměn”, říká Fernando Gatti. “Úspěch se dostaví teprve tehdy, když firma i členové týmu vyznávají stejné hodnoty. V Synergy to takto funguje dlouhá léta.”

I když plán odměn není všechno, Fernando Gatti je nadšený jedinečným plánem Synergy. Je důležité, aby členové týmu, kteří teprve začínají podnikat, viděli ovoce své práce. Tím, že dovoluje lidem s malým týmem získat provize, Synergy ukazuje cestu k úspěchu a trvalé stabilitě. Fernando Gatti také zdůrazňuje, jak je důležité vytvořit pevnou distributorskou základnu – okolo 75 procent členů celého týmu – ze které mohou být vychovaní věrní členové týmu.

“Synergy má všechny rysy společnosti budoucnosti”, říká Fernando Gatti. “Vedení si dává záležet na detailech, výrobky jsou skvělé, provádí se výzkum a vývoj, firma vykazuje velkou úctu k prodejní síle.”

Ale proč se připojit k Synergy nyní? Fernando Gatti říká, že má dlouhodobou vizi, kterou může, jak pevně věří, uskutečnit se Synergy WorldWide.

“V Synergy jsem našel prostředí, které je jednoduché a přátelské”, říká Fernando Gatti. “Mohu Vás ujistit, že udělám, co bude nutné, aby se Synergy stala velkou společností.”

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.