Nový Pearl Executive: Fernando Gatti


Fernando Gatti má velké sny spojené se Synergy a její rostoucí organizací. Jeho cílem je, aby se Synergy WorldWide stala známým pojmem s pomocí nejméně 100 Team Directorů a 20 Pearl Executive v jeho týmu během čtyř let. Jeho plány pomoci desítkám lidí, aby dosáhli vysokého stupně, mu trochu pomáhají v jeho osobním úspěchu, ale hlavně je to prospěšné pro rodiny, kterým pomáhá, aby dosáhli blahobytu ve všech aspektech života.

Narodil se v Itálii a v dětství se jeho rodina přestěhovala do Švýcarska. Tam navštěvoval internátní školu a měl možnost získat skvělé vzdělání. Během svého života rozvíjel svou lásku ke golfu, cyklistice a cestování. Je považovaný za fenomenálního řečníka a trenéra.

Fernando Gatti, fotbalista v důchodu a majitel posilovny, je 27 let spojený se síťovým marketingem, který, jak říká, je pro něho ideální odvětví. Je pro něj důležité, že úspěšné společnosti síťového marketingu musí vyznávat tyto hodnoty: úcta, věrnost a čestnost. Navíc síťový marketing vytváří prostředí, kde má hodnotu každý člověk.

“Nestačí mít dobré výrobky a zajímavý plan odměn”, říká Fernando Gatti. “Úspěch se dostaví teprve tehdy, když firma i členové týmu vyznávají stejné hodnoty. V Synergy to takto funguje dlouhá léta.”

I když plán odměn není všechno, Fernando Gatti je nadšený jedinečným plánem Synergy. Je důležité, aby členové týmu, kteří teprve začínají podnikat, viděli ovoce své práce. Tím, že dovoluje lidem s malým týmem získat provize, Synergy ukazuje cestu k úspěchu a trvalé stabilitě. Fernando Gatti také zdůrazňuje, jak je důležité vytvořit pevnou distributorskou základnu – okolo 75 procent členů celého týmu – ze které mohou být vychovaní věrní členové týmu.

“Synergy má všechny rysy společnosti budoucnosti”, říká Fernando Gatti. “Vedení si dává záležet na detailech, výrobky jsou skvělé, provádí se výzkum a vývoj, firma vykazuje velkou úctu k prodejní síle.”

Ale proč se připojit k Synergy nyní? Fernando Gatti říká, že má dlouhodobou vizi, kterou může, jak pevně věří, uskutečnit se Synergy WorldWide.

“V Synergy jsem našel prostředí, které je jednoduché a přátelské”, říká Fernando Gatti. “Mohu Vás ujistit, že udělám, co bude nutné, aby se Synergy stala velkou společností.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us