Účastník závodu Ironman triumfoval s produkty společnosti Synergy


V nečekaně chladném a větrném dni ve městě Tempe v Arizoně se 51 letý člen týmu společnosti Synergy Xavier Marin ponořil do přehrady Tempe Town Lake, aby se utkal se stovkami elitních sportovců ve svém prvním triatlonu IRONMAN, za posledních za 10 let.

„Začátek plavání je pro každého pekelný,“ řekl Xavier. „Je tam nahromaděno tolik obav a energie. Lidé po sobě chňapají. Jakmile jsem dokončil plavání, nemohl jsem se dočkat, až nasednu na kolo. Cítil jsem se silný, během jízdy na kole, a vyrovnaně při běhu.“

Třináct hodin a jedenáct minut poté, co za sebou zanechal start, Xavier triumfálně překročil cílovou čáru závodu IRONMAN Arizona, což znamená, že uplaval 2,4 míle, 112 mil přejel na kole a uběhl 26,2 míle. Závodníci nemají dovolenu žádnou vnější podporu, včetně sluchátek, proto je dokončení závodu IRONMAN oslavou psychických a fyzických možností. Dokazují to 3 kilogramy Xavierovi váhy, ztracené během závodu.

Navzdory plískanici a dešti byl Xavier schopen udržet tempo v polovičním Ironmanu, absolvovaném před několika měsíci. Dosáhl dokonce dvouhodinového snížení svého nejlepšího času, což dokazuje, že optimální zdraví je dosažitelné v každém věku. Jako veřejný mluvčí, životní trenér, generální dodavatel, a otec dvou dětí, Xavier ví, jaké kroky podniknout k naplnění života podle svých představ.

„Před rokem jsem si slíbil, že dosáhnu nejlepší formy, jakou jsem kdy měl,“ prohlásil Xavier. „V minulosti jsem měl skvělou kondici, ale nevěnoval jsem se výživě. Po celý rok jsem trénoval s náhradou stravy SLMsmart, systémem V3  a přípravkem E9.“

Když jeho věk ještě začínal čtyřkou, ale blížil se k padesátce, byl Xavier podle svých slov nejpomalejší ve svém životě a pocítil přicházející stárnutí. Po tom, co začal používat výrobky společnosti Synergy, všiml si zlepšené vytrvalosti, energie dovolující tělu zrychlit a krátkého času potřebného pro zotavení po tréninku, to ho přimělo uvěřit, že dříve ve svém tréninkovém programu zanedbal klíčové nutriční prvky.

Základem Xavierova sportovního dne bylo přibalení E9 a ProArgi-9 +. Vzal si ProArgi-9 + a E9 před zátěží, a poté každé tři hodiny po celý 13hodinový výkon.

„Tělo je to úžasná věc,“ řekl Xavier, „jenom se o ně musíte postarat. Vnitřně si lidé začínají namlouvat, že stárnou. Před závodem se mě ostatní ptali: Jste si jist, že ho zvládnete dokončit? a já jsem jim odpovídal, že si nedovedu představit, že by se mi nepovedlo závod absolvovat.“

Xavier přidá své vítězství v závodu Ironman k mnoha příběhům, které využívá pro inspirování ostatních k zahájení změn pro dosažení toho, co od života očekávají. 


„V tuto chvíli bych opravdu chtěl zdůraznit, že výrobky společnosti Synergy jsou určeny rovněž pro sportovce,“ prohlásil Xavier. „Tyto produkty poskytují skutečný přínos pro profesionální i rekreační sportovce. Pokud jste sportovcem a chcete dosáhnout maxima, výrobky společnosti Synergy vám pomohou s udržením energetické hladiny, vytrvalostí a zotavením.“


CONVERSATION

Instagram

Follow Us