Elite Honors – náše típy pro vásZ programem Elite Honors v plném proudu, Členové týmu rozvijí své podnikaní skrz určovaní měsíčních cílů. V září 345 Členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejmíň 345 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors zjistili, že tento model vydělávání je pravě to, co jim doposud chybělo v podnikaní.

Gratulujeme všem, kteří díky Elite Honors se dostali tak daleko. Níže uvádíme několik soukromých poznámek naších nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu se Synergy:

Christine a Hans Herrmann, Německo

„Když jsme se dozvěděli o systému Elite Honors hned nás to zaujalo. První den každého měsíce je začátkem nové výzvy. Naším cílem je abychom se kvalifikovali každý měsíc.  Je pro nás důležité abychom toho statusu dosáhli  nejenom pro nás, ale i pro naší obchodní partnery. Víc členů našeho týmu získává každý měsíc značku Elite Honors a teď pracujeme s naší zákaznickou bází a novými obchodními partnery aby pomoct většímu počtu lidi získat toto vyznamenaní. Jsme přesvědčení, že velkou pobídkou spojenou s Elite Honors je bonus Go Elite. Díky němu můžete vydělat dobré peníze za krátkou dobu. Jsme nadšení výsledky bonusů, které pozorujeme na naších výplatních listinách. Chceme, aby co nejvíce lidí mělo díky tomu skvělému nástroji úspěch a budovalo dlouhodobý a stabilní byznys se Synergy.“

Daniel a Barbara Krawcewicz, Německo

„Elite Honors a bonus Go Elite nás povzbudily abychom ukázali našemu týmu ten právy způsob
práce. My jako vůdci vždycky se zúčastníme akcí, které nabízí Synergy, nezáleží na tom je-li to jen akční událost nebo dlouhodobá akce zaměřená na budovaní byznysu. Vybízíme sebe a náš tým abychom vydělávali víc díky tímto příležitostem. Vždycky se snažíme abychom byli dobrým příkladem pro náš tým. Dává to jeho členům sílu aby pohromadě pracovali na společném cíli. Elite Honors urychlilo růst naších výnosu a příjmy všech obchodních partnerů. Víme, že když budeme dobrým příkladem, pomůžeme budovat členům našeho týmu dobrý byznys. Nezapomeňte ukázat svým partnerům co funguje ve vašem případě, protože určitě budou konat podle vašeho příkladu.“

Cristina Cabañero a Luis Quesada, Spain

„Elite Honors nám dalo velkou radost z podnikaní. Kvalifikujeme se každý měsíc od doby co bylo Elite Honors poprvé uvedeno v Římu a jsme odměňovaní. Získali jsme také dvakrát bonus Go Elite, co znamená výrazné zvýšení provizí! Elite Honors poskytuje profesionální způsob práce nad získáváním zákazníků, což je velice významnou částí podnikaní. Chceme aby tito zákazníci objevili   výkonné zdravotní přínosy výrobků Synergy a získali důvěru vůči společnosti.  Přišli jsme na to, že distributoři vydělávají víc i když mají menší počet Členů týmu pokud ovšem se soustředí  na získávaní zákazníků do zákaznické sítě. Chceme poděkovat Synergy za systém Elite Honors a bonus Go Elite a přejeme si aby se tento program stál součástí dlouhodobého modelu našeho podnikaní. Díky tomu budeme schopní zanechávat náš vzkaz zdraví a blahobytu.“

Akce GoElite v České republice začíná  již od ledna, brzy první podrobnosti.

Klikněte zde a dozvíte se jak se stát Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us