Reference o Elemence od nejlepších lídrů


Evropské trhy Synergy využívají akci letní péče o pleť Elemence a rychle se učí, proč lidé na celém světě důvěrují produktům Elemence aby podporovaly zdraví jejich pokožky a podtrhovaly jejich přirozený vzhled. Klikněte zde pro všechny informace o akci.

Nejlepší lídři Synergy používají kosmetiku Elemence několik let a o těchto vědecky testovaných produktech můžou říct jen samé pozitivní věci:

Dianne Leavitt, Double Presidential Executive
 “Systém péče o pleť  Elemence od Synergy naprosto milují . Jedná se o nejlepší  produkty pro péče o pleť, které jsem kdykoliv používala a nemůžu být bez nich ani den. Vzhledem k tomu, že se mi blíží 50. narozeniny, začala jsem se dívat na kůži některých přátel, kteří jsou stejně staří jako já ... a začínám vidět skutečný rozdíl mezi námi. Jsem velmi vděčná, že moje kůže je stále mladá. Vím, že je to díky vědě, která je v těchto úžasných produktech. Jsem věřící. "

Ji-yoon An, Pearl Executive
“Produkty Elemence jsou pro mě perfektní. Peeling na obličej můžu používat i pro mou citlivou a slabou pokožku. Tento produkt hladce odstraňuje odumřelé buňky  a to bez podráždění nebo alergické reakce. Je dost mírný a to také činí velký rozdíl. Miluju také pocit vlhkosti, který peeling ponechává . I malé množství přináší skvělé výsledky. Je to pro mě zásadní věc. "

Roxanne Seely, Pearl Executive
 “To, co se mi líbí v Elemence je pocit, že moje kůže je opravdu čistá; měkká , mladá a velmi čistá. Pro mojí kůži, která je dost mírná, důležite je také to, že nezpůsobuje pocit vyschnutí.  Během používání kosmetiky Elemence budete mít pocit, že o Vaši pleť je dobře postaráno. Elemence nikdy neponecháva na povrchu žadný mastný film,  kůže je prostě čistá. Je to příjemné být schopen postarat se o svoji kůži tak dobře. Kdykoli je něco  pro mě dobré, chci se o to podílet s každým. "


Sun-young Lee, Team Manager
 “Moje předchozí práce v duty free obchodě mi dala možnost vyzkoušet celou řadu kosmetiky. Během této doby moje pokožka byla velmi suchá a drsná. Zejména jsem měla mnoho skvrn, které jsem nemohla pokrýt  lehkým make-upem. Jejich hydratační účinek trval jen krátkou dobu. Mám pocit, že system péče o pleť Elemence proniká hlouběji do kůže a cítím, že jsou tam skutečné živiny. Při používání produktů Elemence, jsem také použivala další produkty Synergy na detoxikaci. Chtěla jsem být zdravější než dříve, a to nejen na povrchu, ale také uvnitř mého těla. Ostatní lidé si všimli, že moje pleť vypadá jasnější a jasnější. Jsem velmi spokojená s produkty Elemence kvůli vysoké kvalitě a fantastickým výsledkům. "

Soon-yong Park, Team Director
"Často jsem slyšela od jiných lidí že moje pokožka vypadá  jasně a zdravě. Před použitím Elemence  moje plet´ byla velmi suchá, měla jsem ucpané póry a černé tečky na nose. Měla jsem spoustu pih a tmavých mateřských znamének. Tak  teď začínám [můj denní režim] s čisticím gelem. Extrakt  z kokosového oleje se subacidity změnil stav moje pokožky a ted´ je příjemně hydratovaná. Pak peeling na obličej vzala pryč moje největší starost (černé tečky na nose). Také textura moje kůže je lepší. Potom aplikuju hydratační toner. Hydratační Toner používám neustále. Udržuje pleť v rovnováze. Nakonec  sérum Bright Renewal Serum rozjasní moji plet´ a Repair Complex učiní obrovský rozdíl. Jsem velmi spokojená. Po použití produktů Elemence stav moje pokožky se stále zlepšuje. "

CONVERSATION

Instagram

Follow Us