Direct Selling Association (Asociace přímého prodeje) uznává NSP a Synergy za špičkovou společnost

Nature´s Sunshine Products (NSP), rodičovská společnost Synergy World Wide byla uznaná Asociaci přímého prodeje Direct Selling Association (DSA) za jednu z 20 největších prodejních společnosti ve Spojených Státech na základě údajů o internetových prodejích ve Spojených státech za rok 2014. 

Předseda DSA Joseph N. Mariano gratuloval presidentovi a řediteli Nature´s Sunshine Products, Gregory L. Proberta při převzetí ceny na mítinku v San Antoniu, v Texase.

„Tato cena je dokladem velké práce fantastických Členů týmů a distributorů společnosti NSP i podpory, kterou jim dává náš korporační tým.” řikal Probert. „Máme 43 lete dějiny jako inovátor a lídr oboru zdravotnictví a wellness, a jsme nadšení, že můžeme zdůrazňovat vzkaz, kterým se řídíme,  povznášením Synergy a Nature´s Sunshine Products na ještě vyšší úroveň.”

Podle raportu DSA Growth and Outlook Report, za rok 2015 ke kategorii wellness se počítá největší skupina výrobků v sektoru přímého prodeje, která vzrostla z 21,4% obchodu v roce 2007 do 30,1% obchodu v roce 2014.

„Není to pro nás překvapení, že výrobky wellness jsou stále lídrem v oboru přímého prodeje” dodal Probert. „ S naším zaměřením na inovační, vědecky založené, nejkvalitnější výrobky, Synergy World Wide má všechno co je třeba, abychom využili těchto trendů a abychom přesvědčili víc lidí o požitcích ze zdravého životního stylu.”

„Chtěl bych pogratulovat Nature´s Sunhine Products a Synergy WorldWide nejen jejich dlouhé přítomnosti v obchodním prostředí a velkých úspěchů, ale také velké oddaností distributorům, zákazníkům a DSA.” říkal Mariano. „Díky práci s takovými lídry trhu, stále se ujišťujeme, že etické obchodní praktiky a uspokojení zákazníků jsou pořád prioritní na trhu”.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us