Vydělejte víc s bonusem 2x2 builder

Jsme nadšení, že můžeme posílit naše Členy týmu aby dosáhli svých podnikatelských cílů.

Díky bonusu 2x2 builder můžete nyní snadněji získat bonusy za pouhé sponzorovaní a stvořit svou downline skupinu. Netrpělivě čekáme až budeme moct Vás odměnit za Vaše úsilí v budovaní sítě. Získejte příští měsíc na svůj účet několik stovek navíc!

„Bonus 2x2 builder podporuje pravé budovaní byznysu, princip duplikace a sponzorovaní nových Členů týmu” říká předseda Synergy Dan Norman. Je to určeno všem, kdo si chtějí vydělat navíc, díky jednoduchému sponzorovaní a budovaní byznysu – každý bude mít z toho prospěch”

Gratulujeme spoustám Členů týmu po celé Evropě, kteří získali bonus 2x2 builder odkdy byl prvního ledna 2015 prodloužen. Zde uvádíme jména těch, kdo doposud získali nejvíc díky bonusu 2x2 builder:


Top Distributoři

1. Jens Tamlagsroenning (Norsko)
2. Joanna Piaskowska (Polsko)
3. Maria Klintenheim (Švédsko)
4. Maurizio Biasci (Itálie)
5. Minna Rimpiläinen (Finsko)

Top Země

1. Itálie
2. Polsko
3. Finsko
4. Norsko
5. Velká Británie

Držitel bonusu 2x2 builder, Tomasz Piaskowski z Polska, říká:

„Bonus 2x2 builder odehrává v mém podnikaní velmi důležitou roli. Bonus přidává k mým měsíčním odměnám důležitou částku  a to dělá velký rozdíl pro někoho, kdo teprve v tomto byznysu začíná. Tento bonus se může spojovat i s ostatními bonusy Synergy, což může přidat značnou sumu peněz za docela krátkou dobu. A k tomu, nijaký zvláštní trénink ani předpoklady nepotřebujete, jenom vůle rozdělit si prospěch se Synergy s ostatními.”

Rozhodněte se dnes využit příležitost bonusu 2x2 builder.  Táto možnost končí 31 prosince 2015.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us